Термінової допомоги потребує онкохвора Віка. Лікарі дають їй лише місяць

23 30

Родина не може самостійно зібрати гроші на операцію.

17-річна Вікторія Кузь бореться з важкою хворобою – у дівчинки гостра лімфобластна лейкемія. Єдиний шанс на порятунок її - трансплантація кісткового мозку за кордоном, тому дівчина потребує термінової фінансової допомоги. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Два роки тому Вікторія, здавалося б, подолала рак, однак в неї стався рецедив. На трансплантацію необхідно зібрати 125 тисяч євро. Родині ж дівчинки вдалося назбирати менше 10 тисяч.

"Біль в кістках, постійно болить все тіло, неможливо ні лежати, ні сидіти, єдине що рятує - це знеболювальне", - розповідає Віка.

Читайте також:

Мар’янчик потребує негайної допомоги

Вперше про свою хворобу вона дізналася, коли її було 15-ть. Тоді в дівчини почала сильно боліти спина. Коли вона здала аналізи, лікарі поставили страшний діагноз - гостра лімфобластна лейкемія. Це сталося у день святого Миколая, замість подарунку - ледь не вирок. Півтора роки пішло на лікування, однак згодом стався рецидив.

"Вона сильна, дуже. Навіть мене заспокоює. Коли я дізналася про рецидив, я просто плакала. А вона біжить з руками мене обійняти: "Мамо, все буде добре", - каже Ольга Савчук, мати дівчинки.

Заспокоює її донька і під час інтерв'ю. Жартує, аби мама не плакала, хоча у самої опіки на руках від хіміотерапії. Оскільки вона виявилася неефективною, лікарі кажуть єдиний шанс Віки - трансплантація кісткового мозку, яку можуть зробити в Італії.

"Родинного донора у дівчинки немає, а неродинні трансплантації не проводяться. Вікторія боєць за характером і, я думаю, ми все разом осилимо", - каже Ірина Цимбалюк-Волошин, завідувачка гематології та інтенсивної хіміотерапії.

У родини немає 125 тисяч євро на операцію, тому батьки Віки благають про допомогу. Часу у дівчини обмаль - місяць, максимум два.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку 4149 4991 2715 5081

Савчук Ольга Миронівна, мама Вікторії

Під час спроби одночасного переказу багатьох користувачів, може виникати помилка. Будь ласка, спробуйте здійснити переказ в інший спосіб, або пізніше.

Новини по темі

14-річна Настя втретє вимушена позбуватись злоякісної пухлини в мозку.

1

Вперше дитина здолала її ще 10 років тому

Альбіна бореться з раком шлунку і потребує вашої допомоги.

2 2

Лікарі дають шанс на одужання, але на це все потрібно гроші, яких сім'ї вже не має

Пожежа ледь не забрала життя Івана, але чоловік балансує на межі.

Організм Івана відповідає на лікування, тож його потрібно продовжувати.

В Україні можуть запустити «реєстр сексу»

2

В Україні планують запустити добровільний реєстр початку особистих інтимних стосунків – «реєстр сексу». Метою «реєстру» є спонукання, підтримка громадян у створенні та розвитку здорової сім’ї, безпечного інтимного життя. Дана комплексна прог...

Мама Саші просить допомогти їй поліпшити стан здоров’я дитини.

1

Лікарі прогнозували, що дівчинка не житиме, але Саша з мамою боряться за її життя.