Президент Зеленський оцінив готовність України до вступу в НАТО.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Україна гідна бути членом НАТО. Глава держави подякував США і Джо Байдена за підтримку в цьому питанні.

Про це Володимир Зеленський розповів під час форуму «Україна 30. Економіка без олігархів».

«Щоб отримати цей меседж в кінці, чекаючи його багато років, ми всі дуже багато працювали. Працювали наші військові, які показують міцність армії. Ми гідні бути членами Альянсу, якщо він бачить нас на одному рівні, за одним столом. Вважаю, що це правильне рішення», – зазначив Володимир Зеленський.

Лідерів і політиків різних країн президент України подякував за підтримку української держави, в тому числі і в реалізації реформ, які можуть наблизити її до членства в НАТО. Особливо Зеленський відначив президента США Джо Байдена і прем’єра Британії Бориса Джонсона.

Володимир Зеленський додав, що Україна заслуговує бути на рівних з іншими потужними країнами. Нові меседжі, ймовірно, країна може отримати за підсумками зустрічі Байдена і глави країни-агресора Володимира Путіна.

«Ми отримали більше, ніж могли. Але одночасно заслуговуємо мати ще більше: нас повинні запрошувати, ми не повинні проситися. Я вважаю, що ту політику, яку ми вибрали на сьогодні, політику бажаного гостя, а не просто бігати, кричати, вивішувати плакати, комунікувати із засобами масової інформації, що «будь ласка, дайте мені сфотографуватися з президентом США», я вважаю, що у нас інша політика, вона правильна», – додав президент.

Раніше на саміті НАТО в Брюсселі підтвердили рішення Бухарестського саміту 2008 року про намір в майбутньому прийняти Україну. Для цього Києву потрібно провести ряд реформ.

Президент США Джон Байден розповів, від чого залежить вступ України в НАТО. За його словами, військові дії на території України не є перешкодою.

На саміті НАТО в Брюсселі глави країн НАТО узгодили вісім основних напрямків діяльності до 2030 року.

Україна позитивно сприйняла рішення саміту НАТО про те, що наша держава стане членом Альянсу, а План дій щодо членства є невід’ємною частиною цього процесу.

Автор: UA.NEWS

UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Новини по темі
Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1