Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Війська ВПС та ППО Білорусі проведуть навчання з бойовою стріляниною.

Що сталося. Війська військово-повітряних сил та протиповітряної оборони білорусі пройдуть оперативно-тактичне навчання з бойовою стріляниною в період з 9 по 25 серпня 2022 року.

Джерело. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони білорусі.

Деталі. «Навчання проводиться на території республіки білорусь та 185-го центру бойової підготовки та бойового застосування Повітряно-космічних сил російської федерації», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що навчання пройде у два етапи: з 9 по 11 серпня – на території Білорусі, з 22 по 25 серпня – у межах території та повітряного простору полігону «Ашулук» у росії.

«Мета навчання – підвищення злагодженості з'єднань та військових частин під час виконання завдань із призначення», – додали у відомстві.

До навчань залучать особовий склад та озброєння, військову та спеціальну техніку від авіаційних військових частин, військ протиповітряної оборони та радіотехнічних військ, а також бойові розрахунки Військової академії.

Бекграунд. Раніше білоруси передали росіянам аеродром «Зябрівка» під повний контроль. Наразі на цій локації триває облаштування російської військової бази.

The best tools for building user interfaces, these tools help you do it faster and more efficiently, eliminating the need to reinvent the wheel ove...
Останні новини
Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: