UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Alibaba загрожує делістинг - Bloomberg

Сьогодні стало відомо, китайському гіганту електронної комерції Alibaba загрожує делістинг з американської біржі.
Про це повідомляє агентство Bloomberg, пише НВ Бізнес.

Комісія з цінних паперів і бірж США додала найбільшу зареєстровану в країні китайську компанію Alibaba в зростаючий список фірм, яким загрожує делістинг через відмову Пекіна дозволити американським чиновникам перевіряти роботу своїх аудиторів. Загалом із загрозою делістингу в США зіткнулися близько 200 китайських компаній. Компанії, які не нададуть доступ до результатів перевірок звітності, мають вивести акції з американських бірж до 2024 року. Як зазначає видання, десятки інших країн дозволяють проведення аудиторських перевірок у США, що дає американським чиновникам можливість взяти інтерв'ю у місцевих бухгалтерів та ретельно вивчити документацію, яка лежить в основі їхньої роботи. Однак Китай і Гонконг відмовилися надавати такий доступ, пославшись на закони про конфіденційність та міркування національної безпеки. Деякі китайські фірми, включаючи Alibaba та Kingsoft Cloud Holdings, заявили цього тижня, що придивляються до первинного лістингу в Гонконгу. Перехід може допомогти компаніям залучити більше китайських інвесторів, а також створити шаблон дій для інших китайських компаній, яким загрожує делістинг у США, якщо Вашингтон та Пекін не зможуть врегулювати суперечки з аудиту. Нагадаємо, в десятку найдорожчих брендів входить Mcdonald's, Visa, Facebook, Alibaba і Louis Vuitton.
Here are 10 practical recommendations and tips from Goldweb Solutions that we use in our practice.
Останні новини
320 українських захисників отримали нагороди за визволення Харківщини.

320 українських захисників отримали нагороди за визволення Харківщини.

За хоробрі та результативні дії при визволенні з-під окупації районів Харківської області державними нагородами відзначені 320 учасників бойових дій. Про це повідомив президент Зеленський у відеозверненні. "Увечері підписав чергові укази про нагор...

Патріот Донбасу

Кабмін розраховує отримати 5,41 млрд гривень ренти за видобуток залізної руди у 2023 році.

Попри проблеми з експортною логістикою та закриті ГЗК уряд заклав до проєкту держбюджету великі надходження коштів у вигляді плати за користування надрами для видобутку руди.

Finance.UA

Новий емоційний виступ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Новий емоційний виступ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Володимир Зеленський звернувся до учасників Афінського демократичного форуму. Президент виголосив потужну промову. Читайте до теми на сайті:

АРЕСТОВИЧ назвал дату наплыва мобилизованных рф @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ назвал дату наплыва мобилизованных рф @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович спрогнозировал, когда следует ожидать большого наплыва мобилизованных россиян на фронте. Читайте к теме на сайте:

АРЕСТОВИЧ намекнул на обстрел беларуси в случае угрозы @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ намекнул на обстрел беларуси в случае угрозы @Alexey Arestovych.

Беларусь продолжает провокацию и напряжение вокруг границы с Украиной. Как заявил Алексей Арестович, на этот раз во время новой угрозы сентиментов уже не будет. Стоит прочтения на сайте:

1 11

Несподівана історія. Твій історичний канал України. 5 канал - Історія України онлайн трансляція

Несподівана історія. Твій історичний канал України. 5 канал - Історія України онлайн трансляція

Історичний стрім. Тут ви можете побачити: «Машина часу» - Андрій Охримович та Олег Криштопа «Поле битви історія». Віталій Гайдукевич. «Історія для дорослих» та «Машина часу» і Олег Криштопа. «Особливий погляд» з Олегом Манчурою «30 років Незалежно...

Будет удар по ГТС Украины? / Новое заявление АРЕСТОВИЧА @Alexey Arestovych.

Будет удар по ГТС Украины? / Новое заявление АРЕСТОВИЧА @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович предположил, что Россия может нанести удар по газотрнаспортной системе Украины, создавая проблемы зимой. Мол, стартегия путина состоит в том, чтобы газ не достался никому. Читайте к теме на сайте:

1 1

АРЕСТОВИЧ раскрыл  детали о новых HIMARS @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ раскрыл детали о новых HIMARS @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал новую помощь от США, в том числе новое количество американских HIMARS. Читайте к теме на сайте:

1 39