Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Німецькі підприємства можуть зупинитися через дефіцит газу.

Що сталося. Міністр економіки Німеччини Роберт Габек припустив, що якщо газу не вистачатиме, деякі галузі промисловості, які залежать від нього, доведеться зупинити.

Джерело. Про це він сказав в інтерв'ю Spiegel.

Деталі. «Якщо газу не вистачатиме, деякі галузі промисловості доведеться зупинити. Тоді припиняться всі ринкові процеси. Для деяких галузей це стане катастрофою. Мова йде про людей, які можуть залишитися безробітними, про регіони, які можуть втратити цілі промислові комплекси», – зауважив Габек.

Міністр повідомив, що саме для недопущення такого сценарію уряд активував другий ступінь аварійного газового плану. Проте, за його словами, план розроблений для короткочасних збоїв у газопостачанні, а не для довгострокових.

Він також розповів про план щодо регуляції дефіциту газу: «зараз я змушений приймати дуже «гіркі» рішення стосовно кліматичної політики. Ми знову виведемо на ринок вугільні електростанції, щоб мати можливість зупинити газові».

За його словами, атомні електростанції не можуть замінити газові, оскільки перші не здатні забезпечити централізоване опалення. Саме тому доведеться використовувати вугільні електростанції.

Зокрема міністр сказав, що енергетична політика Німеччини за останні десятиліття зробила країну залежною від росії. Тепер це перешкоджає розширенню відновлюваної енергетики ФРН.

«З огляду на залежність, яку ми маємо від росії щодо природного газу, я не вважаю, що Катар – це «болісна подорож». Мені здається дивним заклик не мати справи з Катаром, коли при цьому ми купуємо нафту Саудівської Аравії. Ми отримали величезну користь від катарців, коли вони допомогли нам вивезти наших людей з Афганістану після того, як Талібан прийшов до влади», – зауважив Габек.

Про можливість співпраці з Катаром він також додав, що «у Катарі спостерігається прогрес – наприклад, це єдина арабська країна, яка ввела мінімальну заробітну плату. Я вважаю, що те, що ми робимо, краще, ніж залишатися в лапах путіна».

Бекграунд. Нагадаємо, раніше Німеччина запустила «режим тривоги» через скорочення постачань газу з росії.

UX Laws focuses on making sophisticated psychology heuristics available to more designers through an interactive resource that includes those relev...
Останні новини

Референдум на Кубі підтримав одностатеві шлюби

На національному референдумі кубинці підтримали одностатеві шлюби та можливість ними усиновлення дітей. Джерело: Reuters із посиланням на національну виборчу комісію Куби Деталі: Понад 3,9 мільйона виборців проголосували за ратифікацію "сімейного"...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: