Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Путін перед приїздом Сі знову заговорив про «дипломатичне врегулювання» війни.

Президент РФ Володимир Путін напередодні візиту лідера Китаю Сі Цзіньпіна до Росії заявив, що країна-агресор нібито готова до "політико-дипломатичного врегулювання" розпочатої нею загарбницької війни проти України.

Джерело : стаття Путіна в китайському виданні "Женьмінь Жибао", переклад якої опубліковано на сайті Кремля

Дослівно : "Росія відкрита до політико-дипломатичного врегулювання української кризи. Однак ще у квітні 2022 року мирні переговори були припинені аж ніяк не нами. Майбутнє мирного процесу залежить виключно від готовності до серйозної розмови з урахуванням геополітичних реалій, що склалися.

На жаль, ультимативні вимоги на адресу Росії свідчать лише про відірваність від таких реалій і незацікавленість у пошуку виходу з ситуації, що склалася".

Деталі : Путін також подякував Китаю за нібито "виважену лінію КНР у зв'язку з подіями, що відбуваються в Україні, за розуміння їхньої передісторії та справжніх причин".

Він також привітав готовність Китаю "зіграти конструктивну роль" у врегулюванні війни.

Також російський диктатор запевняє, що його країна поважає статут ООН і міжнародне право.

"Як і китайські друзі, ми виступаємо за неухильне дотримання статуту ООН, повагу норм міжнародного права, зокрема гуманітарного. Прихильні принципу неподільності безпеки, який грубо порушується блоком НАТО. Глибоко стурбовані безвідповідальними і просто небезпечними діями, здатними підірвати глобальну ядерну безпеку. Не сприймаємо нелегітимні односторонні санкції, які мають бути скасовані", - заявив Путін.

Він також стверджує, що Росія і Китай нібито "послідовно працюють в інтересах створення рівноправної, відкритої, інклюзивної, не спрямованої проти третіх країн системи безпеки в регіоні та світі загалом".

Довідка : Офіційний візит лідера Китаю Сі Цзіньпіна до Росії заплановано на 20-22 березня.

Передісторія :

  • 24 лютого китайське Міністерство закордонних справ опублікувало так званий "мирний план" зі своїми ідеями щодо врегулювання війни Росії проти України.
  • Президент Володимир Зеленський одразу заявив, що у так званому "мирному плані" Китаю є пункти, з якими можна працювати, хоче з "деякими думками" він не погоджується.
  • Західні політики розкритикували китайську ініціативу. Зокрема, президент США Джо Байден припустив, що запропонований Китаєм "мирний план" піде на користь лише Росії.
  • 19 березня радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що в так званому "мирному плані" Китаю немає збалансованої логіки й він містить протиріччя.
Selecting colors for a website is an important part of the web design development process. Colors can influence a site user’s perception, mood, and...
Останні новини

На Західних Балканах створили об’єднання для зближення з ЄС, але без Сербії.

Країни Західних Балкан за винятком Сербії в середу оголосили про створення нової платформи - "Західнобалканської четвірки", мета якої полягає у повному узгодженні країн-учасниць зі спільною зовнішньою політикою і політикою безпеки ЄС.

Українська правда

Попи погрожують ЗЕЛЕНСЬКОМУ / ПРИСТРАСТІ навколо УПЦ МП в Лаврі.

Попи погрожують ЗЕЛЕНСЬКОМУ / ПРИСТРАСТІ навколо УПЦ МП в Лаврі.

Представники УПЦ МП звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив заяву про забезпечення позову. Представники Московського патріархату домагались, аби визнати недійсним розірвання дог...

Гарячі новини, які ви могли пропустити, за 30 березня.

Гарячі новини, які ви могли пропустити, за 30 березня.

Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram: #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​

Все профукали, але нам би ще рік попрацювати і покрасти.

Все профукали, але нам би ще рік попрацювати і покрасти.

Михайло Колісник, професор київської школи економіки, президент CFO Club Ukraine Мільйонний збір на рації для ЗСУ. Долучайтесь! Задонатити можна тут: - Apple/Google Pay/картою: - На карту 5375411204592088 - PayPal@5.ua з приміткою "На рації" Або к...

Путін б’ється в конвульсіях через мобілізацію / КНДР постачатиме зброю РФ?.

Путін б’ється в конвульсіях через мобілізацію / КНДР постачатиме зброю РФ?.

З 1 квітня Росія планує набирати нове "гарматне м'ясо" для війни в Україні – за планами Міноборони, до лав ворожої армії має бути призвано 400 тисяч росіян. Однак, добровільно це зробити не вдасться, а тому доведеться мобілізувати росіян примусово...

РАШКИН: Арест журналиста из США в РФ / Вашингтон отреагировал / В КИТАЕ готовятся@RashkinReport.

РАШКИН: Арест журналиста из США в РФ / Вашингтон отреагировал / В КИТАЕ готовятся@RashkinReport.

Арест журналиста WSJ Эвана Гершковича в России. Общественный и политический деятель из США Юрий Рашкин @RashkinReportв эфире 24 канала высказался о реакции в Вашингтоне на данную ситуацию. Также, он рассказал про подготовку Китая к войне. Читайте ...

БОРОДЯНКА шокувала весь світ! оКУПАНТИ нищили всіх і все на своєму шляху! Жителі досі оговтуються!.

БОРОДЯНКА шокувала весь світ! оКУПАНТИ нищили всіх і все на своєму шляху! Жителі досі оговтуються!.

Бородянка стала одним із населених пунктів, де впродовж двох тижнів намагалися зупинити росіян на шляху до Києва, щоби не здійснився план кремля: взяти стлицю за 3 дні. росії це не вдалося, проте окупанти нищили всіх і все на своєму шляху. То які ...