Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Путін помічник Залужного? Навіщо Кремлю мобілізація.

Оголошена в Росії мобілізація очевидно є реакцією на поразку на Харківщині, наслідком цієї поразки та, як не парадоксально, ще одним її успіхом. Можливо, найзначнішим.

По-перше, політичне керівництво Росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху, і без якихось термінових та надзвичайних кроків не викрутитись.

По-друге, росіянам, здебільшого розслабленим та впевненим, що їхня армія десь там за кордонами проводила «спецоперацію», раптом повідомляють, що «Россия опасносте», і вона веде важку оборонну війну. Здрастуйте, приїхали. Війна у рідному домі – максимальна неприємність для російської людини, якій глибоко наплювати на війну, яку його співвітчизники влаштовують у чужому. Путін, мерзотник, якого терпіли за стабільність, притягнув на батьківщину війну. Страшно та тривожно.

По-третє, населення ставиться перед фактом, що неприємності досягли такого рівня, що відсидітися за екранами телевізорів більше не вдасться. Наразі оголошено про набір 300 тисяч, але шанс опинитися на фронті у значно більшої кількості людей. На тому фронті, де, ходять чутки, легко залишити здоров'я, а то й життя. Адже, як кажуть самі кремлівські пропагандисти, воювати доводиться із самим НАТО, а не якимись бардачними «загонами українських націоналістів». По ходу начальство веде розмову і про можливе застосування ядерної зброї, а це означає, що запросто може прилетіти у відповідь. Істерика та паніка, дайте квиток до Єревану.

По-четверте, мобілізаційні заходи, у тому числі в промисловості, гранично напружать економіку, яка й так наростаючим темпом іде врознос під тиском санкцій. Притаманні управлінському стилю путінської Росії ідіотські та корупційні рішення неодмінно додадуть хаосу. Перспективи ведення бізнесу, і так нікчемні після 24 лютого, після 21 вересня перетворюються на «негативні»: який бізнес у безнадійно воюючій країні? Хіба що традиційне злодійство на військових поставках та виручка трунарів.

Ефекти, ті, що вже досягнуті, і ті, що ще прилетять, у сотні разів перевершують наслідки уявних бомбардувань Воронежа. Путін, який розв'язав війну, робить максимальний внесок у поразку Росії.

Якщо до 21 вересня серед західних лідерів ще були ті, у кого тліли якісь ілюзії, ніби можна з ним про щось домовитися, докопавшись до залишків свідомості, сам Путін ці ілюзії й розвіяв. Реакція на загрозу має відповідати рівню загрози. Постачання озброєння в Україну слід різко нарощувати, тиск санкцій на Росію відчутно посилювати. Цар, який з’їхав з глузду, неодмінно зламає свою країну, треба йому всіляко сприяти. Путін і Залужний досягнуть свого.

Щороку ми починаємо зі списку трендів дизайну, які, на думку експертів, домінуватимуть у проектах наступного року. Безперечно, в таких прогнозах бу...
Останні новини

Найдешевші авто з коробкою-автоматом – топ-5 пропозицій на ринку України.

Раніше автомобіль, облаштований коробкою-автоматом, знаходився у сегменті машин преміум-класу. Але сучасні реалії цінової політики вражають: інколи автівка на механіці навіть дорожча.

Finance.UA

Росіяни обстріляли Харків, зайнялася пожежа — Терехов.

Росіяни обстріляли інфраструктурний об'єкт в Харкові, зайнялася пожежа. Джерело: мер Ігор Терехов Дослівно: "Ворог обстріляв інфраструктурний об'єкт в Основ'янському районі Харкова. На місці "прильоту" зараз пожежа.

Українська правда

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: