«Рада міністрів» Криму «передала» частину острова Тузла у власність Росії

ВГОЛОС

В анексованому Криму вирішили передати частину острова Тузла у власність Російської Федерації для будівництва Керченського мосту.

«Рада міністрів» анексованого Криму на засіданні у вівторок, 17 квітня, постановила передати у власність Російської Федерації земельну ділянку площею понад 6,5 тисячі квадратних метрів на острові Тузла, інформує DW.

Ділянку передали для будівництва на території острова інфраструктурного об'єкту – Керченського мосту.

Російська Федерація стане власником ділянки після затвердження акту приймання-передачі. Оформлення передачі перебуває «на завершальній стадії», повідомляє агентство Інтерфакс. Острів Тузла у 2003 році став відомим після територіальної суперечки між Росією та Україною. Тоді російські спроби побудувати до острова дамбу з Таманського півострова виявилися безуспішними.

Міністерство інфраструктури України працює над створенням санкційного списку компаній, що беруть участь у будівництві Керченського мосту.

«Ми відстежуємо всі підрядні організації, які працюють на цьому об'єкті та включаємо їх до санкційного списку», – повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян. За словами урядовця, його відомство інформує також інші держави, котрі підтримують Україну, щодо «включення компаній до чорного списку».