Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Країни, де Bitcoin вважають легальним

Країни, де Bitcoin вважають легальним

Центральні банки та регулятори країн зазвичай вирішують, що вважати законним платіжним засобом у їхній економіці. Тож якщо центральний банк прямо оголосив таким засобом Bitcoin, він стає офіційною фінансовою складовою економіки.

Зростання ВТС та кількох інших децентралізованих криптовалют спонукало ряд центральних банків розглядати цифрові валюти як більш надійну альтернативу фіатним валютам. Як наслідок — багато країн, включно Китаєм, Великою Британією, США та Індією, працюють над цифровими валютами своїх центральних банків (CBDC).

Сальвадор став першою країною, яка прийняла Bitcoin як законний платіжний засіб. Президент цієї невеликої країни у Центральній Америці вважається відданим послом криптовалюти.

Другою країною, яка ввела у фінансовий обіг Bitcoin, стала Центральноафриканська Республіка (ЦАР). Країна багата на золото та алмази, проте фінансова доступність є досить низькою, тож ЦАР залежить від грошових переказів. Окрім прийняття Bitcoin, країна також повідомила, що 20% їхньої скарбниці буде зберігатися у Sango Coin (SANGO) — цифровій валюті, яка показуватиме стан корисних копалин та інших природних ресурсів, якими володіє країна.

Криптовалюти та шахрайство 🧐

І Сальвадор, і ЦАР визначили, що хочуть зробити грошові перекази в країну дешевшими. Президент Сальвадору Наїб Букеле прогнозував економію 400 мільйонів доларів завдяки грошовим переказам, оскільки країна переходить на інфраструктуру Bitcoin. Використовуючи мережу Bitcoin Lightning, платежі можуть бути дешевшими, ніж чинні методи.

Які проблеми пов’язані з прийняттям Bitcoin як законного платіжного засобу?

Існують ризики ліквідності та регулятивні ризики крипторинку, які країна візьме на себе, коли почне його використовувати як законний платіжний засіб. Оскільки криптовалютний ринок тісно пов’язаний з фондовими ринками США, зміни політики Федеральної резервної системи вплинуть на ціни криптовалют.

З іншого боку, через децентралізований характер криптовалюти заборона BTC в одній національній юрисдикції безпосередньо не впливає на її правовий статус в іншій юрисдикції. Проте, коли така країна як США жорстко регулює криптовалюти, ринок реагує на це. Цінова зміна, що виникає в результаті, може вплинути на всі країни, які використовують Bitcoin як законний платіжний засіб або як резервну валюту.

До речі, біржа криптовалют Coinbase дозволяє безпечно купувати, зберігати та продавати криптовалюти, такі як Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin та інші. Це найбільша у світі біржа криптовалют із більш ніж 35 мільйонами користувачів у 100 країнах світу.

Почати заробляти на Coinbase

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
Here are 10 practical recommendations and tips from Goldweb Solutions that we use in our practice.
Останні новини

ISW прогнозує, як Росія може «переформулювати своє вторгнення в Україну».

Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що Росія може "переформулювати своє вторгнення в Україну", а також дає оцінку псевдореферендумам на окупованих територіях. Джерело: ISW Деталі: Російська влада на окупованих територіях Херсонської, Запорізь...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: