
У МВС дали низку рекомендацій українцям.
Через повномасштабне військове вторгнення РФ в Україні тривають бойові дії та ракетні удари . Під час оголошення повітряної тривоги, коли ворог здійснює масований ракетний удар, необхідно дотримуватися певних правил, щоб не зашкодити роботі української ППО. У МВС пояснили, що інформація, яка поширюється в цей час в Інтернеті, може зашкодити Силам оборони захищати небо.
Читайте також: Повітряна тривога: алгоритм дій від Нацполіції
Що не можна робити під час масованого ракетного удару
У МВС України нагадали, що не можна робити під час масованої ракетної атаки:
Related video
- Забороняється знімати на фото або відео пуски ракет від протиповітряної оборони, а тим паче публікувати це в соцмережах, оскільки ворог відстежувати публікації українців і може виявити позиції ППО.
- Не можна передавати та оприлюднювати геолокацію українських військових включно із зображеннями позицій ППО: одна фотографія може видати багато корисної інформації для противника.
- Не варто висловлювати припущення, яка зброя використовується і для чого. Не можна ділитися тим, скільки ви чули чи бачили пусків ракет, виїздів військової техніки. Пам'ятайте, що ці дані можуть використати російські окупанти.
Раніше ми писали, що у МВС дали інструкції, як треба діяти у випадку обвалу будівлі .
Дивіться спецтему: Зеленський заявив, що не зацікавлений у зустрічі з Путіним Він наголосив, що війна закінчиться тоді, коли війська РФ вийдуть з території України. Ракетна атака на Київ: у місті є загиблі та постраждалі Уламки ракети впали в Голосіївському районі "Держтаємниця": Путін відмовився називати цілі його "спецоперації" в Україні Про діалоги з головою Кремля, що сталися невдовзі після нападу на Україну, поділився виконавчий директор Nord Stream 2 AG Маттіас Варніг. За минулу добу окупанти 36 разів обстріляли Херсонщину: двоє людей загинули, п’ятеро поранені — ОВА Херсон росіяни обстріляли п’ять разів. У Києві пролунали вибухи, на Вінничині та Одещині є влучання
Підготував/ла : Дар'я Скрипник