Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Залужний, Арестович чи Гордон? Українці шокували результатами опитування про довіру.

Громадяни України в опитуванні, проведеному Київським міжнародним інститутом соціології, назвали лідерів думок, яким довіряють. 56% респондентів змогли назвати принаймні одне конкретне прізвище.

Верхівка цього рейтингу має такий вигляд: найбільше респондентів назвали Володимира Зеленського (29%), далі йдуть Олексій Арестович (14%) і Олег Жданов (12%). Інші топ-«лідери думок»: Валерій Залужний (9%), Сергій Притула (9%), Віталій Кім (4%), Михайло Подоляк (4%), Олексій Резніков (3%), Дмитро Гордон (3%), Юрій Бутусов (3%).

Залужний, Арестович чи Гордон? Українці шокували результатами опитування про довіру фото 1

Крім того, соціологи встановили, що зараз українці надають перевагу ідеї сильної держави та сильного керівництва, ніж демократії в країні. На думку 58% респондентів, зараз Україні потрібен сильний лідер. Й лише 14% вважають демократію важливішою у поточній ситуації.

Про недопустимість конструктивної критики під час війни заявили 62% опитаних. Й лише 32% висловили думку, що навіть зараз повинна зберігатися політична конкуренція.

Позиція респондентів стосовно порушення владою законів, якщо це необхідно для пришвидшення перемоги була наступною: 48% назвали це нормальним, а 41% заявили про недопустимість такого кроку.

Наразі в українському суспільстві панують стримано оптимістичні настрої. Так, на думку 40% респондентів, ситуація в Україні покращується. Ще 29% обрали більш «стриманий» варіант «у чомусь покращується, у чомусь погіршується». А от песимістично налаштовані 22% опитаних – на їхню думку, ситуація наразі погіршується.

Ще 45% респондентів зазначили, що на індивідуальному рівні оцінюють свою адаптованість до поточних реалій на «середньому рівні», 34% – скоріше або повністю адаптувалися. А от 17% опитаних – скоріше або абсолютно не адаптувалися до нових реалій життя.

Нагадаємо, стало відомо, як українці ставляться до військових та ветеранів.

Раніше повідомлялося, для 84% громадян України територіальні поступки заради миру неприпустимі.

Читайте також:

10 евристик Якоба Нільсена були створені без акценту щодо застосування для веб сайтів, додатків чи інших конкретних інтерфейсів.
Останні новини
Правоохоронці заблокували канал постачання вогнепальної зброї до столиці.

Правоохоронці заблокували канал постачання вогнепальної зброї до столиці.

Канал постачання вогнепальної зброї до Києва заблокували правоохоронні органи. Про це 30 вересня повідомила Київська міська прокуратура у Telegram. "За процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозр...

Патріот Донбасу

Войска НАТО возьмут МОСКВУ! ШЕЙТЕЛЬМАН дал прогноз о конце войны.

Войска НАТО возьмут МОСКВУ! ШЕЙТЕЛЬМАН дал прогноз о конце войны.

Наш канал со стримами – Политтехнолог Михаил Шейтельман во время стрима на ютубе 24 канала дал прогноз, как может закончиться война. Не пропустите:

Україна подає заявку на вступ до НАТО

Україна подає заявку на вступ до НАТО

Україна подає заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Про це заявив Володимир Зеленський у відеозверненні. За його словами, де-факто Україна вже довела сумісність зі стандартами Альянсу. Останні новини України. Оперативні актуальні новини...

Іронічна заява ПУТІНА / рф нарешті визнала!

Іронічна заява ПУТІНА / рф нарешті визнала!

Росія не прагне відновлення Радянського Союзу, їй це не потрібно. Про це заявив путін. Варто прочитати на сайті:

СОЛЯР розібрала історичний день для України

СОЛЯР розібрала історичний день для України

Ведуча 24 каналу Катерина Соляр детально проаналізувала останні новини в Україні. Зокрема, термінове подання заявки України у НАТО. Читайте про це на сайті:

«Давно муляє очі селян» : на Львівщині демонтують залишки радянщини.

«Давно муляє очі селян» : на Львівщині демонтують залишки радянщини.

Локальна декомунізація. На Львівщині активісти заходилися зачищати область від усіх пам'ятників, барельєфів та монументів, від найменшого до найбільшого, які символізують радянський союз. В області таких споруд близько двохсот. Як демонтували зали...

Найбагатша людина росії на 219 день великої війни не перебуває під санкціями України – Максим Савчук.

Найбагатша людина росії на 219 день великої війни не перебуває під санкціями України – Максим Савчук.

Максим Савчук, журналіст проєкту "Схеми" (Радіо Свобода) Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт ...