Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

https://donpatriot.news

Стало відомо, скільки військових на сьогодні борються за Україну.

Президент України Володимир Зеленський розповів, скільки людей сьогодні захищає Україну від російського вторгнення. Сили оборони України, за словами глави держави, сягають 700 тисяч людей.

Також ухвалено рішення про збільшення чисельності збройних сил на 2023 рік.

Про це заявив Зеленський в інтерв'ю українським журналістам 21 травня.

Глава держави заявив, що сьогодні Україну від російської агресії захищають 700 тисяч людей.

"На сьогодні це 700 тисяч – , ось ви бачите результат роботи 700 тисяч воюючих людей. 700 тисяч. Це в момент війни", - сказав Зеленський.

Він також зазначив, що для захисту України регулярної армії, що існувала раніше, у 250 тисяч, з яких безпосередньо військових, здатних зі зброєю в руках стримувати ворога - всього 120 тисяч - недостатньо. Нам потрібна набагато більша чисельна армія - тому він підписав на початку 2022 року указ про збільшення збройних сил на 100 тисяч людей.

Проте, на думку українського президента, навіть якби наша армія була на 100 тисяч більша ще до широкомасштабного вторгнення - зупинити агресію це навряд чи допомогло б.

"З точки зору тих сил, які застосувала РФ, використовуючи абсолютно все, використовуючи навіть резерви, використовуючи таку "тиху мобілізацію" ("тиху", тому що мобілізація – це коли війна, а війну вони не могли нам оголосити, вони це назвали "спецоперація"). Вони перекидали війська, збільшення було і в Криму, і в Білорусі – на різних напрямках. Це справді великий обсяг. Я думаю, що на сьогоднішній день з таким обсягом жодна країна Європи не впоралася б", - вважає Зеленський.

При цьому, на відміну від України, країни НАТО мають серйозну зброю та ППО, яка здатна захистити їх з неба. Наша країна в цьому відношенні була куди беззахисніша, тому й зазнала у перші дні вторгнення великих втрат.

Проте рівень підготовки України напередодні вторгнення Зеленський оцінює досить високо. Росія помилково оцінила ступінь готовності України - і тому план із захоплення нашої країни за лічені дні, створений у Кремлі, провалився.

Останні новини
У Миколаєві лунають потужні вибухи – мер

У Миколаєві лунають потужні вибухи – мер

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив про вибухи в місті. Джерело: Сєнкевич у Telegram Пряма мова: "У місті лунають потужні вибухи! Залишайтесь в укриттях!" Деталі: Перед повідомленням мера про вибухи в місті та в усій Миколаївські...

Українська правда

Співзасновник Dogecoin розповів, як криптозима може вплинути на сприйняття криптовалют спільнотою.

Біллі Маркус, ІТ-інженер, який у 2013 році разом із Джексоном Палмером заснував мем-монету Dogecoin, прокоментував у Twitter, поточний ведмежий крипторинок і висловив думку щодо того, як криптозима може вплинути на сприйняття криптовалют спільнотою.

Finance.UA

Авиация орков ударила по своим в Херсонкой области

Авиация орков ударила по своим в Херсонкой области

Арестович рассказал, что русские ударили по своим Читайте также на сайте: #24Канал

2 52

Лукашенко крутит гениальную спецоперацию по дезинформации, – АРЕСТОВИЧ.

Лукашенко крутит гениальную спецоперацию по дезинформации, – АРЕСТОВИЧ.

Алексей Арестович высказал свое мнение о поведении Лукашенко Читайте также на сайте: #24Канал

Ніяк не заспокояться! Рашистська авіація вдарила по Зміїному.

Ніяк не заспокояться! Рашистська авіація вдарила по Зміїному.

Ввечері 1 липня російські літаки скинули на острів Зміїний фосфорні бомби. Су-30 вилетіли з аеродрому Бельбек. Читати на сайті: #24Канал

1

Тому, що отримали п**ди!

Тому, що отримали п**ди!

«Захищаємо своє» : Залужний показав влучну роботу польських САУ  «Краб».

«Захищаємо своє» : Залужний показав влучну роботу польських САУ «Краб».

Захищати мир в Україні та всій Європі нам допомагає озброєння, боєприпаси і техніка, надані країнами-партнерами. а відео - робота польских САУ "Краб". Джерело: #24Канал

Генерал Кривонос впевнений, що Росія не оголосить НАТО війну.

Генерал Кривонос впевнений, що Росія не оголосить НАТО війну.

“Вони провокують, інформаційно тиснуть, мають своє достатньо сильне політичне лобі у багатьох країнах Європи. Поки що це йде на рівні залякування”, - сказав Генерал Сергій Кривонос.