Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Covid повертається? У Європі зростає кількість нових заражень хворобою.

У Європейських країнах прослідковуються спалахи Covid-19

У європейських країнах спостерігається значне збільшення випадків Covid-19, що викликає побоювання щодо нової глобальної хвилі захворювання, оскільки починається літній сезон подорожей, пише CNN.

За даними проєкту «Наш світ в даних» (OWID) в Оксфордському університеті, який відстежує пандемію, кількість заражень зростає в багатьох країнах, включаючи Португалію, Німеччину, Францію, Грецію, Австрію, Італію, Швейцарію та Іспанію.

Нові дослідження показали, що субваріанти Omicron BA.4 і BA.5 мають перевагу в зростанні порівняно з попередніми варіантами хвороби і, здається, добре ухиляються від імунної системи. Іншими словами, ні попередні інфекції, ні вакцини не забезпечують особливо сильного захисту від штаму, тому вони стають домінуючими. BA.4 і BA.5, схоже, не призводять до більш важких захворювань, але, як і в попередніх хвилях, збільшення випадків може призвести до зростання госпіталізацій і смертей, зазначає Європейський центр з профілактики та контролю захворювань.

Потенційний вплив BA.5, найбільш очевидний у Португалії, де він спричинив значне зростання заражень Covid-19. Зараз цей сплеск, схоже, вийшов на плато, але все ще вище, ніж в інших країнах. У вівторок країна реєструвала в середньому 1332 нових випадки на мільйон людей протягом попередніх семи днів – п’ятий найвищий рівень нових випадків у світі.

Кількість людей у лікарнях у Португалії –1896 – майже така ж висока, як і під час первинної хвилі Omicron у січні. За даними Національного інституту здоров’я Португалії (INSA), BA.5 став домінуючим штамом у країні в травні, незабаром після того, як його вперше виявили в кінці березня. Станом на 5 червня на нього припадало 84% усіх інфікованих Covid.

У Франції з початку місяця кількість нових випадків на мільйон людей зросла майже втричі, а кількість госпіталізацій зростає вперше з початку квітня. За даними агентства громадського здоров’я Santé Publique France, у його останньому оновленні рівень BA.5 зріс до 24% секвенованих випадків за тиждень 6 червня в порівнянні з 18% тижнем раніше.

За даними Управління національної статистики (ONS) у Великобританії, де різко зростає кількість випадків захворювання та госпіталізації, початок нової хвилі також, схоже, викликаний BA.4 і BA.5. За даними Британського медичного журналу (BMJ), останні дані ONS, оприлюднені 17 червня, показали, що кількість заражень Covid зросла на 43% у порівнянні з тижнем раніше.

Раніше стало відомо, що ВООЗ планує відновити розслідування походження Covid-19. Для цього Всесвітня організація охорони здоров’я створює нову групу – Міжнародну наукову консультативну групу з походження нових патогенів (SAGO) – для розслідування походження коронавірусу. Дослідження спрямоване на збір стандартизованих даних про коронавірус по всьому світу.

Останні новини
У Миколаєві лунають потужні вибухи – мер

У Миколаєві лунають потужні вибухи – мер

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив про вибухи в місті. Джерело: Сєнкевич у Telegram Пряма мова: "У місті лунають потужні вибухи! Залишайтесь в укриттях!" Деталі: Перед повідомленням мера про вибухи в місті та в усій Миколаївські...

Українська правда

Співзасновник Dogecoin розповів, як криптозима може вплинути на сприйняття криптовалют спільнотою.

Біллі Маркус, ІТ-інженер, який у 2013 році разом із Джексоном Палмером заснував мем-монету Dogecoin, прокоментував у Twitter, поточний ведмежий крипторинок і висловив думку щодо того, як криптозима може вплинути на сприйняття криптовалют спільнотою.

Finance.UA

Авиация орков ударила по своим в Херсонкой области

Авиация орков ударила по своим в Херсонкой области

Арестович рассказал, что русские ударили по своим Читайте также на сайте: #24Канал

2 52

Лукашенко крутит гениальную спецоперацию по дезинформации, – АРЕСТОВИЧ.

Лукашенко крутит гениальную спецоперацию по дезинформации, – АРЕСТОВИЧ.

Алексей Арестович высказал свое мнение о поведении Лукашенко Читайте также на сайте: #24Канал

Ніяк не заспокояться! Рашистська авіація вдарила по Зміїному.

Ніяк не заспокояться! Рашистська авіація вдарила по Зміїному.

Ввечері 1 липня російські літаки скинули на острів Зміїний фосфорні бомби. Су-30 вилетіли з аеродрому Бельбек. Читати на сайті: #24Канал

1

Тому, що отримали п**ди!

Тому, що отримали п**ди!

«Захищаємо своє» : Залужний показав влучну роботу польських САУ  «Краб».

«Захищаємо своє» : Залужний показав влучну роботу польських САУ «Краб».

Захищати мир в Україні та всій Європі нам допомагає озброєння, боєприпаси і техніка, надані країнами-партнерами. а відео - робота польских САУ "Краб". Джерело: #24Канал

Генерал Кривонос впевнений, що Росія не оголосить НАТО війну.

Генерал Кривонос впевнений, що Росія не оголосить НАТО війну.

“Вони провокують, інформаційно тиснуть, мають своє достатньо сильне політичне лобі у багатьох країнах Європи. Поки що це йде на рівні залякування”, - сказав Генерал Сергій Кривонос.