В Росії потрібно терміново проводити вибори президента – Фейгін.

Президентські вибори в Російській Федерації необхідно проводити в поточному, а не в 2024 році.

Таку думку OBOZREVATEL висловив російський адвокат Марк Фейгін. "Якщо ви змінили Основний Закон, то по ньому потрібно проводити нові вибори", – заявив він в контексті змін до Конституції РФ.

Коментуючи нову версію статті 81 Конституції, він зауважив: "Якщо вже ви, дорогі друзі, вирішили змінити Конституцію, то знову проводьте вибори за новими правилами. Чому ви не оголошуєте вибори президента прямо зараз?"

На думку Фейгіна, вибори президента РФ необхідно оголосити найближчим часом, а через три місяці передвиборчої кампанії організувати голосування.

"Чому треба чекати до 2024 року, і тільки тоді почне діяти ця поправка з приводу "обнулення" термінів? Це порушення навіть формальної юридичної логіки", – підкреслив адвокат.

Як писав OBOZREVATEL, з 25 червня по 1 липня проходило всеросійське голосування за поправки до Конституції РФ. Зокрема, зміни торкнулися статті 81, присвяченій допустимій кількості президентських термінів. За даними Центрвиборчкому РФ, "за" проголосувало майже 78% росіян.

Новини по темі

У Дніпрі поліція затримала кілера, якого розшукував Інтерпол.

Чоловік переховувався від правосуддя під чужим ім'ям

1 1

Нерухомість українського бізнесмена Коломойського можуть конфіскувати у США.

США звинуватили українського бізнесмена у відмиванні грошей

2 1

У США висунули нове звинувачення проти Коломойського через ПриватБанк.

Мін'юст домагається конфіскації американської нерухомості бізнесмена

1 1

Російський журналіст образив українців через фейк про голого чоловіка в Ірпені: його поставили на місце.

Кашина присоромили за невміння перевіряти інформацію

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie