Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Конституційний суд Італії підтримав обов'язкову вакцинацію від COVID.

Конституційний суд Італії підтримав обов'язкову вакцинацію від коронавірусу, штрафи почали діяти.

Про це пише "Європейська правда" з посиланням на The Local.

Судді відхилили юридичні заперечення проти вакцинації в Італії як "неприйнятні" і "необґрунтовані", а 1,9 мільйонам людей загрожують штрафи за відмову від вакцинації.

Суддям було запропоновано визначити, чи порушує обов'язкова вакцинація, запроваджена попереднім урядом під час пандемії, яка поширюється на медичний і шкільний персонал, а також на людей, старших за 50 років, основні права, закріплені в конституції Італії.

Італія стала першою країною в Європі, яка запровадила обов'язкову вакцинацію медичних працівників, ухваливши у 2021 році, що вони мають пройти вакцинацію або бути переведені на інші посади, або відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Конституційний суд підтримав закон, заявивши, що не вважає вимогу уряду про обов'язкову вакцинацію медичного персоналу в період пандемії нерозумною і непропорційною.

Конституційний суд Італії вперше ухвалив рішення з цього питання, після того, як кілька регіональних судів раніше відхилили заперечення проти вакцинації на конституційних підставах.

В Італії почали діяти штрафи для майже двох мільйонів осіб, які мали пройти вакцинацію відповідно до мандата, але відмовилися від неї.

Серед них - вчителі, працівники правоохоронних органів і охорони здоров'я, а також люди старше 50 років, яким загрожує штраф у розмірі 100 євро.

Однак міністр охорони здоров'я Італії Ораціо Скіллачі в п'ятницю припустив, що новий уряд може відмовитися від введення штрафів.

Нагадаємо, прем'єр-міністерка Франції Елізабет Борн заявила, що щодня виявляють понад 40 000 нових випадків коронавірусу, і висловила занепокоєння тим, що епідемія відновилася .

Що таке HCD, звідки взявся та як працює ?
Останні новини

iPhone може втратити статус основного продукту Apple — Bloomberg.

Про те, що корпорація Apple займається розробкою AR-гарнітури, відомо давно. Керівництво «яблучного» гіганта вважає, що новий пристрій може стати основним продуктом лінійки Apple. На даний момент таким є iPhone.

Finance.UA

Погляньте на цю красу! ПОЛІТ ВІД ПЕРШОГО ЛИЦЯ #shorts.

Погляньте на цю красу! ПОЛІТ ВІД ПЕРШОГО ЛИЦЯ #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #зсу #збройнісилиукраїни #авіація #зсу_найкращі

На болотах шкварчить! Нова кістка російській пропаганді.

На болотах шкварчить! Нова кістка російській пропаганді.

Уряд Німеччини схвалив рішення щодо передачі Києву 88 танків Leopard 1 від німецького виробника зброї Rheinmetall. У мережі цікаво сприйняли інформацію щодо кількості танків. Зокрема, дехто побачив відсилку до неонацистського гасла "14 88", де пер...

ФЕЙГИН & ГУДКОВ - Путин готов применить ядерное оружие? / Кто остановит войну?.

ФЕЙГИН & ГУДКОВ - Путин готов применить ядерное оружие? / Кто остановит войну?.

Во время стрима @FeyginLive @GennadyHudkov Гудков обсудили ядерный шантаж Путина, изменениия в поведениии россиян, мобилизацию в России. Читайте больше по теме на сайте: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022...

ЗЕЛЕНСЬКИЙ заінтригував новими рішеннями РНБО #shorts.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ заінтригував новими рішеннями РНБО #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​

1

️ПЕРВЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ военного саммита / Ожидание и реальность / Когда в Евросоюз?.

️ПЕРВЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ военного саммита / Ожидание и реальность / Когда в Евросоюз?.

Политолог, руководитель офиса Freedom House в Литве Витис Юрконис рассказал 24 каналу про политическую волю Украины и поддержку партнеров в ЕС. Также, он объяснил, что ожидает Украину на пути в Евросоюз. Читайте больше на сайте - Оперативно про ві...

ОЦЕ ТАК! ЗСУ влаштували ворогу справжню дискотеку #shorts.

ОЦЕ ТАК! ЗСУ влаштували ворогу справжню дискотеку #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #зсу #зсу_найкращі