Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Путін все ще віддає накази генералам, росіяни не мають єдності і шукають винних в поразках – CNN.

Російський президент Володимир Путін все ще віддає вказівки безпосередньо генералам на місцях, а російські військові не мають єдності щодо того як протистояти українським захисникам.

Джерело: CNN

Деталі: Російські військові розділилися в думках щодо того, як краще протистояти українському успіху на полі бою, згідно з численними джерелами, знайомими з американською розвідкою.

Відзначається, що Москва опинилася в обороні як на сході, так і на півдні України.

За словами двох джерел, знайомих з американською і західною розвідкою, президент Росії Володимир Путін сам віддає вказівки безпосередньо генералам на місцях - дуже незвичайна тактика управління в сучасній армії, яка, за словами цих джерел, натякає на дисфункціональну структуру командування.

Розвідувальні перехоплення зафіксували, як російські офіцери сперечаються між собою і скаржаться друзям і родичам вдома на те, що рішення приймаються з Москви.

Численні джерела, знайомі з американською розвідкою повідомили, що існують значні розбіжності щодо стратегії, а військові лідери намагаються домовитися про те, на чому зосередити свої зусилля для зміцнення оборонних ліній.

Поразки Росії на полі бою і оголошена мобілізація стали причиною розколу і офіційні особи в Москві намагаються знайти винних у різкому повороті долі Росії.

Зокрема, кремлівські чиновники намагаються перекласти провину з Путіна на російських військових.

Американські і західні офіційні особи вважають, що Росія обмежена в своїй здатності дати стратегічно важливу відповідь на контрнаступальні операції України.

Навіть після оголошення часткової мобілізації чиновники скептично ставляться до того, що Росія здатна швидко розгорнути велику кількість військ в Україні.

Росія відповідає на просування України атаками на об'єкти критичної інфраструктури, такі як дамби та електростанції - атаками, які США розглядають як "помсту".

Навіть якщо Москва зможе збільшити кількість своїх солдатів, їй буде важко тренувати, оснащувати і інтегрувати ці війська в існуючі підрозділи. І навіть якщо це вирішить деякі короткострокові проблеми з особовим складом, це, швидше за все, не будуть високоякісні новобранці.

За словами високопосадовця НАТО, "в цілому, Росія зараз перебуває в стані оборони. Україна володіє ініціативою, змушуючи Росію вживати тимчасових заходів просто для того, щоб уникнути подальших втрат".

UX Laws focuses on making sophisticated psychology heuristics available to more designers through an interactive resource that includes those relev...
Останні новини

Польська армія анонсувала курси військової підготовки для всіх охочих.

Міністерство національної оборони Польщі та польські Збройні сили протягом жовтня й листопада організують серію безкоштовних курсів із військової підготовки для охочих віком від 18 до 65 років.

Українська правда

Активні протести в Дагестані! Навіть перекривають траси.

Активні протести в Дагестані! Навіть перекривають траси.

️путін втратив шанс! Він шукає вихід з війни – ЧАЛИЙ.

️путін втратив шанс! Він шукає вихід з війни – ЧАЛИЙ.

Надзвичайний і повноважний посол України у США у 2015 – 2019 роках Валерій Чалий в ефірі 24 каналу говорив про ядерний шантаж путіна, долю окупованих територій і протести в росії. Читайте до теми на сайті:

Тактична ядерка? ТРО затрофеять ядерну установку і стануть ядерними військами -  Білка.

Тактична ядерка? ТРО затрофеять ядерну установку і стануть ядерними військами - Білка.

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Звернення Зеленського за 26 вересня

Звернення Зеленського за 26 вересня

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українців вкотре говорив про російську мобілізацію. Глава держави наголосив, що російське командування просто нищить своїх же солдатів. Читати на сайті:

Що скаже путін у НОВОМУ ЗВЕРНЕННІ 30 вересня?

Що скаже путін у НОВОМУ ЗВЕРНЕННІ 30 вересня?

Надзвичайний і повноважний посол України у США у 2015 – 2019 роках Валерій Чалий про майбутнє звернення путіна Читайте до теми на сайті:

У Львові запрацювала мобільна майстерня протезування.

У Львові запрацювала мобільна майстерня протезування.

Внаслідок бойових дій, обстрілів та вибухів чимало українців мають серйозні травми та проблеми зі здоров'ям. Так, у Львові запустили мобільну майстерню протезування, аби надавати якісну допомогу й повертати нормальне життя постраждалим – як військ...