Газова компанія Новинського купує конкурента за 9 мільйонів доларів.

Британська компанія Regal Petroleum оголосила про розширення своєї діяльності в Полтавській області на Свистунківсько-Червонолуцьке родовище через придбання ТОВ “Аркона Газ-Енергія”, яке володіє відповідним спеціальним дозволом.

Про це повідомляє пресслужба Смарт-Холдингу.

24 березня 2020 року було завершено процедуру придбання активів у відповідності до угоди між компанією Regal Petroleum та попередніми власниками. За умовами угоди компанія придбала 100% акцій ТОВ “Аркона Газ-Енергія”.

Перший транш при укладанні договору становитиме 4,315 млн дол. Ще 2,158 млн дол компанія перерахує колишнім власникам ТОВ “Аркона Газ-Енергія” у випадку задоволення певних умов угоди. У разі здійснення другого платежу, через рік після нього, відбудеться третій транш, також у розмірі 2,158 млн дол.

Таким чином, за укладеною угодою загальна вартість активу може становити до 8,63 млн дол. Водночас, кінцева вартість буде визначена задоволенням певних умов угоди. Договір також містить роз’яснення, зобов’язання та гарантії, які є стандартними для подібних транзакцій, і надає право компанії відкласти визначені платежі та/або вимагати компенсацію збитків, завданих попередніми траншами у випадку порушення умов угоди придбання.

ТОВ “Аркона Газ-Енергія” є українською компанією. Відповідно до її аудійованої фінансової звітності за 2019 рік, її чисті активи становили 2,6 млн грн (0,1 млн дол.), а збитки після оподаткування – 1,6 млн грн (0,06 млн дол. США).

Новини по темі

«Найважчі тижні попереду» - глава МОЗ

Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов записав відеозвернення до українців.

1

До мобільного додатку Kyiv Smart City додали нові функції.

У мобільному додатку Kyiv Smart City з’явилися нові функції.

1

У Нацбанку розповіли, чи будуть вводити обмеження на зняття депозитів.

У Національному банку запевнили, що не буде обмеження на зняття депозитів для населення.

2

НБУ знизив курс євро і долара

Національний банк України на 3 квітня встановив офіційний курс долара та євро.

1

Українці в березні раніше продали в банках більше валюти, ніж купили.

Продаж валюти перевищила її купівлю четвертий місяць поспіль.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie