Парубій пояснив, звідки у Мюнхені з’явився документ про 12 кроків «миру в Україні».

Враження, що текст заяви «12 кроків для посилення безпеки в Україні і євроатлантичному регіоні» готувався ФСБ у співпраці з МЗС Росії - Парубій - Парубій пояснив, звідки у Мюнхені з’явився документ про 12 кроків «миру в Україні»

Враження, що текст заяви «12 кроків для посилення безпеки в Україні і євроатлантичному регіоні» готувався ФСБ у співпраці з МЗС Росії - Парубій

Цей документ з’являється одночасно із телефонним дзвінком Зеленського до Путіна

Поява на сайті Мюнхенської безпекової конференції документу про 12 кроків «миру в Україні» – це наслідок втрати нашою державою міжнародної суб’єктності і результат недолугого президентства Зеленського. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій.

«Мюнхенська заява 2020 – прямий наслідок втрати Україною міжнародної суб’єктності. Те, до чого довели державу за навіть ще не повний рік президентства Зеленського, просто шокує.

Ще всього лиш рік тому було немислимим, щоби на великому міжнародному безпековому (!) заході як стартовий документ за підписами організаторів і учасників було оприлюднено таке, як сьогодні на Мюнхенській безпековій конференції. У день її відкриття.

Враження, що текст заяви «12 кроків для посилення безпеки в Україні і євроатлантичному регіоні» готувався ФСБ у співпраці з МЗС Росії. У заяві жодного разу навіть не згадано про напад Росії на Україну! Не згадується Росія як держава-агресор. Зате сформульовано, що конфлікт став наслідком якихось, невідомого авторства «катастрофічних прорахунків»! Наскрізною – справжньою – ідеєю і метою плану «12 кроків» є відновлення співпраці з Росією без відновлення Україною суверенітету над окупованими районами Донбасу і Кримом.

Жодних ключових вимог України, які ми відстоювали всі роки триваючої російської агресії, у цьому документі просто не існує.

І мабуть не випадково цей документ з’являється одночасно із телефонним дзвінком Зеленського до Путіна та підготовкою чергової зустрічі президентів Росії і України. Агресора і жертви.

Те, якою буде оцінка і реакція правлячої сьогодні в Україні влади на мюнхенську заяву, має стати визначальним для всього українського суспільства. Це тест на патріотизм, тест на українськість.

Новини по темі

Українці почали вживати більше м'яса і фруктів і менше хліба.

Про це свідчать дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Державної служби статистики.

1

Відповіді про вбивства учасників Майдану лежать в архівах ФСБ і Путіна - Портников.

Вбивства учасників Революції гідності - це не внутрішньополітична, а зовнішньополітична історія. Це початок війни Росії проти України.Про це сказав публіцист Віталій Портников."Щоб зрозуміти, хто реально віддав наказ про знищення Небесної сотні, п...

1

Просто не очікували такого сприйняття ситуації. запевнив, що інформацію про евакуацію українців із Китаю не приховували спеціально.

На думку української влади в ситуації з евакуацією українців з Китаю не було нічого складного і страшного, тому вони не очікували інформаційної атаки.

2

Прославлення УПА в Україні не спрямоване проти поляків, а має антирадянський характер. Сейму РП Госевська.

Росія використовує польсько-український конфлікт на історичному ґрунті для своїх ігор.

1

«Україна дуже важлива» : екс-посли США пояснили, що означав візит Помпео до Києва.

Дипломати зазначають, що візит держсекретаря США може вирішити деякі питання.

4

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie