Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Ціни на квартири в новобудовах впадуть восени до 20%.

Ціни на квартири в новобудовах впадуть восени до 20%

Падіння ринку інвестиційного житла тисне ціни на нерухомість вниз. Продавці будуть змушені продавати житло зі знижками.

Внаслідок падіння ринку інвестиційного житла ціни на нерухомість восени впадуть на 20% , але це буде оформлятися як дисконт, головне — торгуватися.

Такий прогноз озвучив UBR.ua аналітик компанії «Центр біржових технологій» (ЦБТ) Максим Орищак.

За його словами, інвестори, які раніше «накачували» ринок первинного житла своїми вкладеннями, що зі свого боку штовхало ціни на нерухомість вгору, зараз покидають його. Тому власники, які купили житло заради інвестицій, його скидатимуть.

«Нерухомість в Україні стає непотрібною з точки зору інвестицій. Пропозиція на ринку перевищуватиме попит вже в найближчі 6 місяців, адже грошей у населення ставатиме менше, робочих місць також стає дедалі менше, запаси проїдаються, тож за необхідності наявності грошей на лікування або для переїзду до іншої країни — люди будуть продавати свої квартири та будинки. Кредитна активність банків скоротиться, а отже єдиний спосіб отримати великі суми грошей полягатиме у продажу квадратних метрів», — прогнозує Максим Орищак.

Корисна інформація для тих, хто зараз в Україні, чи за кордоном 🧐

Тому ціни на нерухомість неминуче будуть падати, але цей процес буде неоднорідним. Ті, чий фінансовий стан дозволяє тримати довоєнні ціни на житло, будуть готові чекати на закінчення війни, але ті, у кого з грошима проблеми, будуть змушені поступатися в ціні до 20%. Головне — торгуватись, радить аналітик.

«Можна сказати, що настає час покупця. Ті, хто має грошові накопичення, зможуть дозволити собі купити бажану квартиру зі значним дисконтом хоч у 20%. Причина лише в тому, що в стані потреби люди будуть готові торгуватись», — прогнозує Максим Орищак.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
Для цьогорічних тенденцій ми зібрали деякі з класичних, а також майбутніх функцій, які, на нашу думку, стануть найбільшими тенденціями UX у 2022 році.
Останні новини

ISW прогнозує, як Росія може «переформулювати своє вторгнення в Україну».

Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що Росія може "переформулювати своє вторгнення в Україну", а також дає оцінку псевдореферендумам на окупованих територіях. Джерело: ISW Деталі: Російська влада на окупованих територіях Херсонської, Запорізь...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: