Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Наслідки мобілізації в РФ: росіяни шукають роботу в Польщі, як ніколи раніше.

Інтерес серед росіян до некваліфікованої роботи в Польщі зріс на 600%.

Одним з неочікуваних наслідків оголошення в РФ мобілізації став сплеск інтересу до роботи у Польщі з боку росіян. Про це повідомляє міжнародне агентство з працевлаштування Gremi Personal.

Зазначається, що за останні два дні рекрутери отримали 130 запитів на роботу з Росії. Хоча раніше ця позначка була на рівні 20-30 запитів на місяць. Імовірно, росіяни почали масово шукати роботу в Європі через мобілізацію.

"Спеціалісти з працевлаштування додають, що до війни польські роботодавці взагалі не відчували попит на вакансії в Польщі з боку росіян, але економічна криза та санкції поволі приводять до певних змін. А закон про часткову мобілізацію ще більше підштовхує інтерес шукати роботу в Європі", - йдеться у повідомленні.

Агенство назвало причини, чому росіяни обирають Польщу. Перш за все, через можливість швидкого перетину кордону та легалізації перебування. Крім того, більшість польських роботодавців гарантують легальне працевлаштування, офіційну заробітну плату та соціальний пакет.

Хоча знайти роботу в Польщі росіянам не просто. Директорка департаменту рекрутації Gremi Personal Анна Джоболда зазначила: "Однак польські рекрутингові компанії здебільшого не наймають громадян з РФ не тільки через відсутність спрощених візових процедур, нових санкційних візових обмежень, а через солідарність з Україною".

Вона додала, що має місце друга хвиля міграції росіян внаслідок війни: "Першими поїхали переважно люди, яких не влаштовувала санкційна політика. На початку війни їхнім вибором стали зокрема такі країни як Грузія, Вірменія, Туреччина, Ізраїль. А тепер влаштуватись у Польщі намагаються чоловіки, які бояться масового призову, але їх тут не чекають".

Читайте також: Мобілізація в Росії: прем'єр Польщі заявив, що Кремль намагатиметься знищити Україну

Related video

Нагадаємо, що нещодавно Мінфін Польщі оприлюднив у ЗМІ свою позицію щодо доходів українців. Про це повідомили в Офісі ефективного регулювання BRDO із посиланням на польську пресу. "Доходи українців від українських роботодавців мають оподатковуватись у Польщі, якщо українець перебуває у Польщі понад 183 дні", - зазначили у Мінфіні Польщі.

Підготував/ла : Олена Середа
UX Laws focuses on making sophisticated psychology heuristics available to more designers through an interactive resource that includes those relev...
Останні новини

Протести на Північному Кавказі можуть поховати мобілізацію і прискорити завершення війни.

Оголошена в росії часткова мобілізація є спробою кремля відтягнути час і стабілізувати ситуацію на фронті. путін фактично повторює шлях Гітлера, який навесні 1945 року також особисто почав керувати військами, що мало вкрай трагічні наслідки. Про ц...

UA.NEWS

Не кількість, а якість: В ОП кажуть, що додаткова мобілізація можлива, якщо буде потреба.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк каже, що питання додаткової мобілізації в Україні буде залежати від ситуації на фронті і того, який ефект матиме мобілізація в Росії.

Українська правда

Як почався історичний контрнаступ на Харківщині: унікальні кадри від Kraken.

Як почався історичний контрнаступ на Харківщині: унікальні кадри від Kraken.

Як починався історичний контрнаступ на Харківщині? Спецпідрозділ Kraken виклав ексклюзивні кадри з перших днів звільнення територій. Зокрема, бійці розповідають, як заходили в одне з перших деокупованих міст Балаклію. Друзі! Наші журналісти ризику...

З росії не випускають чоловіків -  ЗМІ

З росії не випускають чоловіків - ЗМІ

Військовий комісаріат на рф визнав, що беруть всіх

Військовий комісаріат на рф визнав, що беруть всіх

Зеленський анонсував хороші новини з фронту

Зеленський анонсував хороші новини з фронту

Міжнаціональна війна в росії! ЖДАНОВ відреагував на наказ путіна кадирову @Олег Жданов.

Міжнаціональна війна в росії! ЖДАНОВ відреагував на наказ путіна кадирову @Олег Жданов.

Військовий експерт Олег Жданов в ефірі 24 каналу оцінив наказ путіна кадирову щодо придушення протестів проти мобілізації. Також читайте на сайті:

«Чоловік вийшов і кричить: » Наші!

«Чоловік вийшов і кричить: » Наші!" – як Козача Лопань оговтується від злочинів московитів.

Козача Лопань вільна від ворогів, але повертатися туди зарано. Звідти до кордону з країною-агресоркою приблизно 2 км. І окупанти досі тероризують селище обстрілами зі своєї території. Останні новини України. Оперативні актуальні новини війни і фро...