Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

З 1 жовтня в Україні змінюються правила виплати субсидій.

В Україні з 1 жовтня виплата субсидій здійснюватиметься Пенсійним фондом, якому було передано відповідні повноваження. Проводитимуть виплати пільг за механізмами, які зараз працюють у рамках пенсійного забезпечення. Про це розповів голова правління ПФУ Євген Капінус в ефірі «Українського радіо».

Капінус пояснив, що Фонду передали такі повноваження у контексті впровадження та реалізації механізмів екстериторіальності.

«Це давало нам можливість навіть там, де було призупинено діяльність органів влади на території бойових дій, проводити свою роботу. Було здійснено перегрупування роботи», – сказав голова ПФУ.

Капінус нагадав, що у 2019 році Фондом здійснювалися такі виплати пільг, і відбувався перехід на монетизацію.

«Зараз передбачається два етапи: з жовтня будуть виплати, а з грудня почнемо приймати документи і здійснювати нарахування і призначення пенсій. Відповідні механізми, які сьогодні працюють в рамках пенсійного забезпечення, будуть реалізовані також у субсидіях», – заявив він.

Це дозволить одержувачам субсидій отримувати відповідні послуги, де б територіально вони не були.

«В Пенсійному фонді також реалізовані електронні послуги, зокрема пенсійний кабінет. Ті громадяни, які мають право на субсидію, будуть отримувати гроші, які вони отримували постійно. Ніяких додаткових документів не треба буде надавати», – зазначає Капінус.

Нагадаємо, в Україні з 1 липня збільшився розмір соціальних виплат – пенсій, декретних виплат, допомоги по безробіттю та інших. Це пов’язано зі зростанням прожиткового мінімуму, що передбачено Держбюджетом на 2022 рік.


Ось 10 практичних рекомендацій та порад від Goldweb Solutions, які ми використовуємо у нашій практиці.
Останні новини
Вопрос российского алкоголика, – ПИОНТКОВСКИЙ о речи путина и лукашенко @Андрей Пионтковский.

Вопрос российского алкоголика, – ПИОНТКОВСКИЙ о речи путина и лукашенко @Андрей Пионтковский.

Наш канал со стримами – Публицист из Вашингтона Андрей Пионтковский во время стрима на ютубе 24 канала отреагировал на требования путина и лукашенко об "уважении" от Запада. Также читайте на сайте:

Уничтожат полностью! ПИОНТКОВСКИЙ об ответе США на ядерный удар @Андрей Пионтковский.

Уничтожат полностью! ПИОНТКОВСКИЙ об ответе США на ядерный удар @Андрей Пионтковский.

Наш канал со стримами – Публицист из Вашингтона Андрей Пионтковский во время стрима на ютубе 24 канала предположил реакцию США в случае ядерного удара россии. Также читайте на сайте:

Якщо зникне світло та газ: як українці готуються до зими в умовах війни.

Якщо зникне світло та газ: як українці готуються до зими в умовах війни.

Опалювальний сезон уже на підході. В українських містах облаштовують мобільні котельні, пункти обігріву, чималий ажіотаж на генератори та обігрівачі. У "Нафтогазі" прогнозують найхолоднішу зиму в Україні за останні десятиліття. Удари російської ар...

1

Інформація про Сі Цзіньпіня швидше за все фейк. Вони готуються до з'їзду партії -  Семиволос

Інформація про Сі Цзіньпіня швидше за все фейк. Вони готуються до з'їзду партії - Семиволос

Наша війна, вона вже давно не лише наша, а куди глобальніше. Якщо через цю призму подивитися на Схід? Минулий тиждень дав вдосталь підстав шукати новини з Азії і лишив чимало запитань без відповідей. Китай – що переважить, інтерес в російсько-укра...

ЗСУ вже успішно приземляють іранські  «Шахід-136». Ядерна катастрофа силами рф на ЗАЕС / 215 день

ЗСУ вже успішно приземляють іранські «Шахід-136». Ядерна катастрофа силами рф на ЗАЕС / 215 день

Семеро людей загинули внаслідок удару по Первомайському, що на Харківщині. Росіяни завдали удару вдень. Цілили в приватний сектор. Палали автомобілі та будинки мирних людей. Серед жертв російської агресії – 15-річна дівчинка. Постраждала й інша гр...

Звернення Зеленського за 26 вересня

Звернення Зеленського за 26 вересня

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українців вкотре говорив про російську мобілізацію. Глава держави наголосив, що російське командування просто нищить своїх же солдатів. Читати на сайті:

1 2