Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Пєсков дивується «істеричній та емоційній» реакції росіян на мобілізацію.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков здивований "істеричною і надзвичайно емоційною" реакцією росіян на оголошення в країні часткової мобілізації.

Джерело : Пєсков, якого цитує пропагандистське агентство РИА Новости

Пряма мова : "Можна ще було якось зрозуміти ось таку істеричну і надзвичайно емоційну реакцію в перші години після оголошення (про часткову мобілізацію. - ред.), навіть у перший день. Тому що, справді, був певний брак інформації, що також зрозуміло і має пояснення".

"Уже з учорашнього дня все-таки відповідно до рішення кабінету міністрів були вже активовані всі інформаційні лінії довідкові. Міністерство оборони регулярно відповідає на всі запитання. Громадяни звертаються, ЗМІ публікують відповіді Міністерства оборони".

Деталі : Пєсков також заявив, що в соцмережах нібито поширюється багато фейків про мобілізацію.

"Є, звичайно, якісь такі провокаційні, величезна кількість фейкових повідомлень у соцмережах, просто потрібно тверезо, і вдумливо, і об'єктивно до цього ставитися, не піддаючись ось цим провокативним спробам", - порадив росіянам прессекретар Путіна.

Here are 10 practical recommendations and tips from Goldweb Solutions that we use in our practice.
Останні новини
Російський бізнесмен зізнався у створенні ПВК «Вагнера».

Російський бізнесмен зізнався у створенні ПВК «Вагнера».

Російський бізнесмен Євген Пригожин підтвердив свою причетність до створення ПВК "Вагнера", яка брала участь у бойових діях у Сирії та в Україні. Про це повідомляє компанія "Конкорд", що належить Пригожину. Він заявив, що "ПВК Вагнера" було створе...

Патріот Донбасу

Гіркін визнав міць ЗСУ і дав  «прогноз»  на осінь

Гіркін визнав міць ЗСУ і дав «прогноз» на осінь

Гіркін заявив, що, найімовірніше восени продовжуватимуться бойові дії. Він вважає, що російських сил недостатньо для того, щоб боротися із ЗСУ. Також варто прочитати:

Чоловіків уже не випускають: Соболевський про  «референдум»  та російську мобілізацію на Херсонщині.

Чоловіків уже не випускають: Соболевський про «референдум» та російську мобілізацію на Херсонщині.

Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради - керівник виконавчого апарату Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журнал...

«Через два тижні з'являться перші смертники» : Петро Черник про мобілізацію на росії.

«Через два тижні з'являться перші смертники» : Петро Черник про мобілізацію на росії.

Петро Черник, військовий експерт Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями...

Неочікувані деталі від БРИТАНСЬКОЇ РОЗВІДКИ про  «мобіків»  в РФ.

Неочікувані деталі від БРИТАНСЬКОЇ РОЗВІДКИ про «мобіків» в РФ.

Російські військові, яких мобілізують у росії, можуть опинитися на передовій без мінімальної підготовки. Невдовзі росію чекають організаційні труднощі із забезпеченням всього, необхідного для підготовки мобілізованих. Читати на сайті:

ЖДАНОВ разнес указ путина: Сделал россиян  «вечными военными»  @Олег Жданов.

ЖДАНОВ разнес указ путина: Сделал россиян «вечными военными» @Олег Жданов.

Несмотря на заявления Владимира Путина и Сергея Шойгу, что в России мобилизуют только мужчин с военным опытом, на самом деле ситуация выглядит иной. Детальнее об этом во время стрима на своем ютуб-канале рассказал Олег Жданов. Читайте к теме на са...

Його величність МІНОМЕТ! Майстер-клас з передової #shorts.

Його величність МІНОМЕТ! Майстер-клас з передової #shorts.