Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Розвідка знайшла нові докази підготовки росіянами провокацій на ЗАЕС.

Що сталося. Українська розвідка знайшла нові докази та підтвердження того, що росіяни планують провокації на Запорізькій АЕС.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони.

Деталі. На вечірній нараді «керівництва» ЗАЕС 18 серпня не був присутній жодний представник «росатому». На цей момент вони взагалі залишили територію станції. Це при тому, що з моменту окупації вони в обов’язковому порядку були присутні на всіх подібних засіданнях.

Крім того, ліцензованому персоналу станції наказали залишатися вдома. На ЗАЕС допускатимуть лише невелику кількість відповідних співробітників.

«Враховуючи кількість зброї, яка наразі знаходиться на території атомної станції, а також неодноразові провокативні обстріли, є висока ймовірність проведення масштабного теракту на ядерному об’єкті», – йдеться у повідомленні ГУР.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росіяни «анонсували» масштабні провокації на Запорізькій АЕС на 19 серпня. Це пов'язано із приїздом генсека ООН Антоніу Гуттеріш в Україну.

Для цьогорічних тенденцій ми зібрали деякі з класичних, а також майбутніх функцій, які, на нашу думку, стануть найбільшими тенденціями UX у 2022 році.
Останні новини

Референдум на Кубі підтримав одностатеві шлюби

На національному референдумі кубинці підтримали одностатеві шлюби та можливість ними усиновлення дітей. Джерело: Reuters із посиланням на національну виборчу комісію Куби Деталі: Понад 3,9 мільйона виборців проголосували за ратифікацію "сімейного"...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: