UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Окупанти привезли в Мелітополь масовку з Криму для псевдореферендуму.

До окупованого Мелітополя росіяни привезли масовку з території Криму для зйомки пропагандистських сюжетів про псевдореферендум.
Про це повідомляє мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

Окупанти вже знімали сюжет декілька днів тому про псевдореферендум - опитували нібито місцевих жителів.

«Вони не відмовилися від ідеї проведення «референдуму», хоча бачать тотальний спротив нашого цивільного населення на тимчасово окупованій території. Тому вчора ввечері привезли на багатоповерхових автобусах масовку саме з Криму, за допомогою якої вони хочуть знімати ці пропагандистські сюжети про нібито підтримку з боку місцевого населення в Мелітополі... Декілька днів тому вони зняли опитування жителів на вулицях міста, але чомусь ті, хто відповідав про підтримку росії, розмовляв з акцентом, і це точно не жителі нашого міста.»

Іван Федоров

мер Мелітополя

Представники окупаційної влади також почали обходити квартири мелітопольців. Проте окупантам ніхто з місцевих не відкриває та не висловлює підтримки. Федоров зазначив, що згодом росіяни можуть застосовувати додаткові тортури, залякування та примус щодо жителів Мелітополя.

«Їх методи не змінилися порівняно з першим днем: вони забирають у полон людей із бодай якоюсь проукраїнською позицією... По-друге, звісно, під час голосування ходять із військовими у масках та зі зброєю. Є загроза, що тих, хто не погодився співпрацювати, будуть відразу ж забирати і застосовувати до них тортури.»

Іван Федоров,

мер Мелітополя

Федоров також закликав чоловіків призовного віку, що залишаються в Мелітополі, виїжджати до Європи через Крим, щоб уникнути мобілізації. Раніше ми писали, що окупаційна влада на окупованих частинах України заявила, що розпочала проводити так звані псевдореферендуми серед населенння в Донецькій області та у Мелітополі.
Сьогоднішні «референдуми» на захоплених територіях України є пропагандистськими шоу росії для проведення мобілізації.
У Луганській області почали проводити голосування у рамках фейкового референдуму про приєднання до росії. Окупанти збирають голоси по квартирах та приватних будинках - паралельно шукають чоловіків для мобілізації.
Ось 10 практичних рекомендацій та порад від Goldweb Solutions, які ми використовуємо у нашій практиці.
Останні новини

Польська армія анонсувала курси військової підготовки для всіх охочих.

Міністерство національної оборони Польщі та польські Збройні сили протягом жовтня й листопада організують серію безкоштовних курсів із військової підготовки для охочих віком від 18 до 65 років.

Українська правда

️путін втратив шанс! Він шукає вихід з війни – ЧАЛИЙ.

️путін втратив шанс! Він шукає вихід з війни – ЧАЛИЙ.

Надзвичайний і повноважний посол України у США у 2015 – 2019 роках Валерій Чалий в ефірі 24 каналу говорив про ядерний шантаж путіна, долю окупованих територій і протести в росії. Читайте до теми на сайті:

У Львові запрацювала мобільна майстерня протезування.

У Львові запрацювала мобільна майстерня протезування.

Внаслідок бойових дій, обстрілів та вибухів чимало українців мають серйозні травми та проблеми зі здоров'ям. Так, у Львові запустили мобільну майстерню протезування, аби надавати якісну допомогу й повертати нормальне життя постраждалим – як військ...

Що скаже путін у НОВОМУ ЗВЕРНЕННІ 30 вересня?

Що скаже путін у НОВОМУ ЗВЕРНЕННІ 30 вересня?

Надзвичайний і повноважний посол України у США у 2015 – 2019 роках Валерій Чалий про майбутнє звернення путіна Читайте до теми на сайті:

Звернення Зеленського за 26 вересня

Звернення Зеленського за 26 вересня

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українців вкотре говорив про російську мобілізацію. Глава держави наголосив, що російське командування просто нищить своїх же солдатів. Читати на сайті:

Активні протести в Дагестані! Навіть перекривають траси.

Активні протести в Дагестані! Навіть перекривають траси.

Залужний для Time:  «Треба було, щоб у рф думали, що ми тут куримо травку і сидимо у Facebook».

Залужний для Time: «Треба було, щоб у рф думали, що ми тут куримо травку і сидимо у Facebook».

Головнокомандувач Валерій Залужний - на обкладинці журналу Time. Жовтневий номер часопису вийшов під заголовком "Генерал. Всередині українського контрудару, який змінив хід війни". Журналісти намагаються розкрити постать українського Головнокоманд...