Львівська ІТ-компанія SoftServe купила апарати ШВЛ для міських лікарень.

IT-компанія SoftServe у п’ятницю, 3 липня, передала апарати ШВЛ та медичні ліжка у Клінічну міську лікарню швидкої медичної допомоги та Міську дитячу клінічну лікарню Львова. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі компанії.

Дві львівські лікарні отримали від ІТ-компанії два американські апарати штучної вентиляції легень V8600. Раніше SoftServe надіслали у кілька львівських лікарень маски, два апарати ШВЛ, медичні костюми, захисні окуляри, а також лікарняні ліжка.

«В двох реанімаційних відділеннях нашої лікарні щорічно перебувають близько 1,5 тис. пацієнтів, з них - 600-700 новонароджені діти, майже половина з них вимагає респіраторної підтримки, а саме штучної вентиляції легень. У нас були унікальні випадки, коли новонароджені діти перебували близько року на штучній вентиляції легень. На оснащенні цих двох відділень інтенсивної терапії є 12 апаратів ШВЛ, що становить 70% від табельного нормативу, а тому кожен новий апарат, який ми отримуємо, є ще одним шансом для збереження життя дитини», – розповів головний лікар Міської дитячої клінічної лікарні Львова Дмитро Квіт.

Одразу після оголошення карантину по всій країні та надзвичайної ситуації в окремих містах, IT-компанія SoftServe виділила 10 млн грн для підтримки медичних закладів у боротьбі з пандемією коронавірусу.

Новини по темі

«Шахтар» переміг «Базель» та зіграє у півфіналі Ліги Європи.

«Шахтар» переміг «Базель» та зіграє у півфіналі Ліги Європи

В Україну повернулися 12 моряків, що застрягли рік тому в Бразилії.

В Україну повернулися 12 моряків, що застрягли рік тому в Бразилії

1

У Луцьку забудовник сплатить 2,3 млн грн штрафу за порушення договору про оренду землі.

У Луцьку забудовник сплатить 2,3 млн грн штрафу за порушення договору про оренду землі

1

У Львові за кошти громадського бюджету облаштували новий простір.

У мікрорайоні Під Голоском за кошти громадського бюджету облаштували новий простір

1

Українців оштрафували майже на 9 млн грн за порушення карантину.

Українців оштрафували майже на 9 млн грн за порушення карантину

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie