Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

https://donpatriot.news

Сім’ям героїчно загиблих прикордонників Віталія Ковальчука та Владислава Стецюка вручили бойові нагороди від Президента України.

Ордени «За мужність» ІІІ ступеня рідним полеглих героїв- прикордонників Віталія Ковальчука та Владислава Стецюка вручив очільник прикордонного відомства Сергій Дейнеко.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

За дорученням Президента України вручення державних нагород здійснюють також керівники структурних підрозділів Адміністрації та регіональних управлінь Держприкордонслужби за місцем проживання рідних загиблих.

Начальник відділу тилового забезпечення Чернігівського прикордонного загону підполковник Ковальчук Віталій Олександрович загинув 1 березня від вибуху ворожої міни. Нагороду Сергій Дейнеко вручив дружині офіцера Аллі Анатоліївні та його донці Валентині. Голова Державної прикордонної служби України присвоїв Віталію Ковальчуку звання полковник (посмертно).

Сержант Стецюк Владислав В’ячеславович, начальник 1-го відділення інспекторів прикордонної комендатури швидкого реагування «Щастя», загинув смертю героя на Луганщині в перший день повномасштабного вторгнення росії в Україну від обстрілу ворожими танками. Без батька залишилися доньки Крістіна та Софія, без люблячого чоловіка – дружина Галина Олександрівна. Нагороду очільник прикордонного відомства вручив брату полеглого героя В’ячеславу. Загиблому прикордоннику Владиславу Стецюку Голова Держприкордонслужби України присвоїв звання майстер-сержант (посмертно).

Спілкуючись з рідними загиблих прикордонників Сергій Дейнеко запевнив, що відомство максимально допомагатиме та підтримуватиме сім’ї полеглих Героїв, адже всі вони належать до великої прикордонної родини.

Світла пам’ять наших бойових побратимів назавжди закарбована в серцях прикордонників! Вони для нас приклад мужності, стійкості, хоробрості та відданості справі захисту Батьківщини, охорони державного кордону.

Щороку ми починаємо зі списку трендів дизайну, які, на думку експертів, домінуватимуть у проектах наступного року. Безперечно, в таких прогнозах бу...
Останні новини
Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: