Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Виробник кави Tchibo вийшов з російськго бізнесу

Виробник кави Tchibo вийшов з російськго бізнесу

Німецька компанія Tchibo GmbH — четвертий виробник кави у світі — вийшла із російського бізнесу: російська «дочка» перейшла до місцевого топ-менеджменту.

Про це пише «Комерсант».

Зазначається, що Tchibo GmbH у липні перестав володіти ТОВ «Чібо СНД», свідчать дані російського ЄДРЮО.

Новим власником бізнесу стало ТОВ «МВК» гендиректора «Чібо СНД» Михайла Ковалевського, частка «МВК» у заставі у Tchibo GmbH.

За словами джерела газети, знайомого з ситуацією, у «Чібо СНД» залишилися права на використання кавових брендів Tchibo і Davidoff до кінця 2022 року, після чого компанія має продовжити постачання кави під новим брендом.

Один із поточних варіантів — марка Gold, уточнює співрозмовник видання. Пошта «Чібо СНД» вже працює на домені gold-coffee. В офісах «Чібо СНД» та Tchibo GmbH на запитання газети не відповіли.

Tchibo називає себе четвертим виробником кави у світі та найбільшим постачальником обсмаженої кави в Німеччині, Австрії, Чехії та Угорщині. Головна компанія також займається продажем непродовольчих товарів, туристичних послуг та ін.

«Чібо СНД» випускала каву за контрактом на потужностях фабрики «Гранд-НН» у Нижегородській області та імпортувала частину продукції з іноземних майданчиків Tchibo GmbH.

За даними учасників ринку, бренд Tchibo займає близько 2,6% російського ринку кави у натуральному вираженні та 1,6% у грошах.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
Each year we start with a list of design trends that experts believe will dominate the next year’s projects. Of course, there are mistakes in such ...
Останні новини

Референдум на Кубі підтримав одностатеві шлюби

На національному референдумі кубинці підтримали одностатеві шлюби та можливість ними усиновлення дітей. Джерело: Reuters із посиланням на національну виборчу комісію Куби Деталі: Понад 3,9 мільйона виборців проголосували за ратифікацію "сімейного"...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: