Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Папа Франциск не стримав сліз під час згадки про Україну в молитві.

Через емоції понтифік на якийсь час втратив здатність говорити.

Папа Франциск зірвався на плач, згадуючи про страждання українців під час традиційної молитви в центрі Риму на святі Непорочного Зачаття. Про це пише Reuters.

Голос Папи почав тремтіти при згадці про українців, тож він був змушений зупинитися приблизно на 30 секунд, намагаючись опанувати себе. Коли він продовжив молитву, його голос досі тремтів.

Натовп, у тому числі мер Рима Роберто Гуалтьєрі, який був поруч із Папою, відреагував на емоційну паузу Папи аплодисментами.

« Пречиста Діво, сьогодні я хотів би принести Тобі подяку українського народу за мир », — сказав він перед тим, як його охопили емоції, і він був змушений зупинитися.

Опанувавши себе, він продовжив: « Натомість я знову мушу передати Тобі благання дітей, людей похилого віку, батьків і матерів, молодих людей цієї замученої землі, яка так страждає ».

Відколи Росія вторглася до свого сусіда в лютому, Франциск згадував Україну майже у всіх своїх публічних виступах. Хоча й не від самого початку, але зараз він дедалі більше критикує Москву, втім досі уникає прямої згадки про ініціатора війни Владіміра Путіна .

Наприкінці листопада Папа Франциск звернувся з окремим листом до українського народу .

Нещодавно Франциск заявив, що вражений жорстокістю, з якою окупанти воюють в Україні, оскільки ця риса нібито не притаманна російському народові. При цьому, він додав, що має «велику повагу до російського народу, до російського гуманізму». У відповідь Глава УГКЦ Святослав Шевчук у відповідь подарував понтифіку фрагмент російської міни , яка в березні знищила фасад храму УГКЦ в Ірпені.

Related video

Про розмірковування Папи про «велику російську культуру» та про те, чому він грає роль пацифіста під час війни, читайте у матеріалі Катерини Щоткіної « Про паралелі, меридіани й літературні вподобання Папи Франциска ».

Дивіться спецтему: Жодних загроз щодо можливого наступу ми не бачимо – Харківська ОВА Бої тривають але українські Збройні сили тримають ситуацію під контролем. В Криму зупинили будівництво соцоб’єктів, щоб вистачило бетону на протитанкові загородження – Ташева Окупанти готуються до наступу української армії. ЄС не прийматиме паспорти РФ, які видали на окупованих територіях України та Грузії Це рішення є відповіддю на неспровоковану і необґрунтовану військову агресію Росії проти України. Нехтування заходами безпеки: У ЗСУ прокоментували вибухи на російських аеродромах Після цих подій з військових летовищ РФ стали зникати винищувачі. Уряд Словаччини погодив новий пакет військової допомоги для України Туди входитимуть боєприпаси великого калібри для винищувачів, теплі речі та спорядження.

Підготував/ла : Микита Ткаченко
Як тільки ви зрозумієте значення кольорів, ви зможете створювати ефектний дизайн, який викликає правильні емоції.
Останні новини
Погляньте на цю красу! ПОЛІТ ВІД ПЕРШОГО ЛИЦЯ #shorts.

Погляньте на цю красу! ПОЛІТ ВІД ПЕРШОГО ЛИЦЯ #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #зсу #збройнісилиукраїни #авіація #зсу_найкращі

На болотах шкварчить! Нова кістка російській пропаганді.

На болотах шкварчить! Нова кістка російській пропаганді.

Уряд Німеччини схвалив рішення щодо передачі Києву 88 танків Leopard 1 від німецького виробника зброї Rheinmetall. У мережі цікаво сприйняли інформацію щодо кількості танків. Зокрема, дехто побачив відсилку до неонацистського гасла "14 88", де пер...

ФЕЙГИН & ГУДКОВ - Путин готов применить ядерное оружие? / Кто остановит войну?.

ФЕЙГИН & ГУДКОВ - Путин готов применить ядерное оружие? / Кто остановит войну?.

Во время стрима @FeyginLive @GennadyHudkov Гудков обсудили ядерный шантаж Путина, изменениия в поведениии россиян, мобилизацию в России. Читайте больше по теме на сайте: Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022...

ЗЕЛЕНСЬКИЙ заінтригував новими рішеннями РНБО #shorts.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ заінтригував новими рішеннями РНБО #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​

️ПЕРВЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ военного саммита / Ожидание и реальность / Когда в Евросоюз?.

️ПЕРВЫЕ РЕЗУЛЬТАТЫ военного саммита / Ожидание и реальность / Когда в Евросоюз?.

Политолог, руководитель офиса Freedom House в Литве Витис Юрконис рассказал 24 каналу про политическую волю Украины и поддержку партнеров в ЕС. Также, он объяснил, что ожидает Украину на пути в Евросоюз. Читайте больше на сайте - Оперативно про ві...

ОЦЕ ТАК! ЗСУ влаштували ворогу справжню дискотеку #shorts.

ОЦЕ ТАК! ЗСУ влаштували ворогу справжню дискотеку #shorts.

Оперативно про війну в Україні у нас в Telegram – #новости #войнавукраине2022 #новостиукраины #новини​ #новинионлайн​ #новиниукраїни #новости​ #свежиеновости​ #зсу #зсу_найкращі