Суд у Криму ухвалив рішення про зняття судимості з журналіста Семени.

Підконтрольний Росії Залізничний суд Сімферополя розглянув і задовольнив клопотання адвоката Олександра Попкова і кримського журналіста, автора Радіо Свобода Миколи Семени про дострокове припинення випробувального терміну і зняття з нього судимості. Про це проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії повідомив Попков.

Рішення має набути чинності через 10 календарних діб.

Раніше Національна спілка журналістів України вимагала від уряду України і особисто президента Володимира Зеленського внести українського журналіста, кримчанина Миколу Семену в список осіб, що утримуються на окупованих територіях (так званий обмін «всіх на всіх») і сприяти його поверненню на материкову частину України найближчим часом.

Микола Семена – кримський журналіст, автор Крим.Реалії, заслужений журналіст України.

22 вересня 2017 року в Сімферополі підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд засудив Миколу Семену до двох із половиною років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.

У грудні того ж року підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму частково пом’якшив вирок Семені в частині додаткового покарання, скоротивши термін заборони публічної діяльності до двох років.

Микола Семена стверджує, що в своїх матеріалах він реалізовував право на «вільне вираження думки».

Міністерство закордонних справ України, Держдепартамент США, Євросоюз і низка міжнародних організацій засудили винесений Семені вирок.

Новини по темі

Для школярів Львівщини вже придбали 54 автобуса

Комісія з питань освіти розглянула звіт про виконання обласної програми. Про це сьогодні, 5 серпня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.

Побита в потязі Маріуполь-Киів розповіла про проблеми з психікою сина.

Дитина звинувачує себе і боїться

Бунтівний Тернопіль. У місті з червоною зоною карантину все працює у звичному режимі

У Тернополі влада відмовилася зупинити громадський транспорт і обмежити роботу підприємств та організацій.Це мали зробити за рішенням Центральної комісії ТЕБ та НС ввести в місті "червону карантинну зону" з 3 серпня, розповів міський голова Терноп...

У місті з червоною зоною карантину все працює у звичному режимі.

У Тернополі влада відмовилася зупинити громадський транспорт і обмежити роботу підприємств та організацій.Це мали зробити за рішенням Центральної комісії ТЕБ та НС ввести в місті "червону карантинну зону" з 3 серпня, розповів міський голова Терноп...

1

Бойовики не пускають: на КПВВ «Новотроїцьке» 14 людей продовжують жити у наметах.

Люди чекають, коли нарешті зможуть потрапити до списків, що дозволить в’їхати в ОРДЛО.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie