UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Глави G7 та інші країни заявили стурбованість з приводу російських обстрілів ЗАЕС.

Глави зовнішньополітичних відомств країн G7 та інших держав заявили про стурбованість загрозами безпеці цивільним ядерним об'єктам в Україні через російські обстріли.
Про це повідомляється у заяві, опублікованій на сайті Держдепу.

Вони заявили, що є ризики ядерної аварії. Глави МЗС підтримали принципи МАГАТЕ щодо безпеки на цих об'єктах. Спільну заяву підписали міністри Великої Британії, ФРН, Італії, Канади, Франції, Японії, США, України високопосадовці Південної Кореї, Швейцарії та голови дипломатії ЄС. «Ми хочемо висловити наше глибоке занепокоєння щодо загроз безпеки ядерних об'єктів мирного призначення в Україні та їхніх співробітників, які істотно підвищують ризик ядерної події», - йдеться у заяві. Сторони заявили про намір підтримувати зусилля МАГАТЕ щодо присутності на Запорізькій АЕС. Ті, хто підписався, зазначили, що першопричиною загрозливої ситуації стали дії російської армії, яка захопила ЗАЕС. Нагадаємо, МАГАТЕ ухвалило резолюцію, в якій офіційно закликало росію вивести війська з території станції.
4 березня цього року російські окупанти захопили місто Енергодар і розташовану поруч з ним ЗАЕС. Вона є найбільшою за розмірами АЕС у Європі та третьою – у світі. Станція працювала в об'єднаній енергосистемі України, але через обстріли загарбників її відключили.
6 вересня МАГАТЕ опублікувало звіт за підсумками місії на Запорізьку атомну електростанцію. У ньому організація пропонує створити охоронну зону навколо АЕС.
Польща і Канада підготували проект резолюції з вимогою до рф припинити будь-які дії щодо ядерних об'єктів України.
Jakob Nielsen’s 10 heuristics were created without emphasis on application to websites, applications, or other specific interfaces.
Останні новини

Росіяни обстріляли Харків, зайнялася пожежа — Терехов.

Росіяни обстріляли інфраструктурний об'єкт в Харкові, зайнялася пожежа. Джерело: мер Ігор Терехов Дослівно: "Ворог обстріляв інфраструктурний об'єкт в Основ'янському районі Харкова. На місці "прильоту" зараз пожежа.

Українська правда

Дедалі більше американців хочуть надання зброї Україні на тлі погроз Росії — опитування.

73% американців вважають, що США мають надалі підтримувати Україну, попри погрози Росії застосуванням ядерної зброї, і дедалі більше "за" надання зброї. Джерело: опитування громадської думки Reuters/Ipsos Деталі: Із цим твердженням погодилися як д...

Українська правда

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: