Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

У Кремлі підготували нову методичку для висвітлення війни проти України: РФ усіх рятує.

Російські ЗМІ повідомили, що згідно з новою методичкою Кремля, пропагандисти розповідатимуть про "пророцтва" президента РФ Володимира Путіна і порівнюватимуть війну проти України 2022-го з Першою світовою 1914-го.

Джерело: "Медуза"

Деталі: Зазначається, що в Кремлі продовжують готувати методички для пропагандистських ЗМІ про те, як їм слід висвітлювати війну в Україні.

Раніше у ЗМІ повідомляли про посібники, які в липні підготувала адміністрація президента Росії.

У них "рекомендувалося" проводити паралелі між російським вторгненням в Україну, хрещенням Русі та Невською битвою.

У новій методиці Кремль пропонує порівнювати війну в Україні та Першу світову.

Дослівно : "Головна теза: нібито і на початку XX століття, і зараз Росія "була втягнута" у військове протистояння країнами Заходу.

У тексті пояснюється, що Захід регулярно розв'язує війни через свої "колоніальні претензії", а Росія щоразу змушена брати участь у конфлікті, оскільки заступається за "братні народи", "своїх не кидає" і "встає на захист пригноблених". Наприклад, 1914-го Російська імперія "не змогла покинути "Сербію".

Деталі: При цьому війну в Україні в методиці для пропагандистів називають "сучасною українською кризою", а не "спецоперацією".

Витоками цього "конфлікту" в РФ називають "Євромайдан" та військові дії на Донбасі.

У Кремлі "радять" провладним ЗМІ розповідати про те, що після 2014 року західні країни вирішили "спонсувати" в Україні "вирощування за допомогою людиноненависницької ідеології та русофобії кількох поколінь людей, які ненавидять Росію та готові вбивати росіян (росіян - ред.)".

Роль Росії ж, за методикою, виключно мирна.

Окрема глава методики присвячена "втручанню Заходу" у внутрішні відносини Росії.

У документі стверджується, що Захід "фінансує несистемну опозицію, протестні рухи та антиросійські ЗМІ".

Наприкінці методички йдеться, що в найближчому майбутньому у світі розвиватиметься "антиамериканський тренд" - і незабаром США "не зможуть знайти не лише військових союзників, а й навіть торгових партнерів серйозного рівня", але чому це станеться, не сказано.

За даними джерел близьких до Кремля, такі "історичні" методички складаються в кремлівському Експертному інституті соціальних досліджень.

За їхніми словами, безпосередньо курирує цим депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Олег Матвейчев, хоча сам Матвейчев стверджує, що не брав участі у складанні методичок Кремля.

Повідомляється, що Матвейчев відомий своїми ексцентричними та образливими висловлюваннями. 2020-го року він заявив, що "душив і душитиме мразей опозиційних".

Тоді Матвейчев був професором Вищої школи економіки, але після цієї заяви йому оголосили догану, незабаром він залишив свою посаду в університеті. А 2021-го був обраний депутатом Держдуми від "Єдиної Росії".

Іконки є важливою частиною будь-якої системи дизайну чи історії продукту. Іконки допомагають нам швидко орієнтуватись. Вони незалежні від мови. І н...
Останні новини

Європейські ритейлери економлять електроенергію та готуються скоротити години роботи взимку.

Європейські ритейлери через зростання рахунків за електроенергію почали економити на освітленні вітрин та реклами, а також розглядають можливість скорочення годин роботи магазинів взимку.

Finance.UA

️️ Звернення ЗЕЛЕНСЬКОГО за 12 серпня

️️ Звернення ЗЕЛЕНСЬКОГО за 12 серпня

Після всіх воєнних злочинів, як і коїли окупанти в Україні до росії можна ставитися лише, як до країни-терористки. Відповідним повинне бути ставлення до її громадян. Читати на сайті: #24Канал

ЗСУ швидко здобувають трофеї окупантів під час наступу, – КАРАСЬ.

ЗСУ швидко здобувають трофеї окупантів під час наступу, – КАРАСЬ.

Військовослужбовець ЗСУ Євген Карась на стрімі 24 каналу розповів, як Збройні Сили України здобувають під час наступу трофейну техніку окупантів. Також він припустив, скільки ще техніки залишилося в російської армії. Читайте до теми на сайті: #24К...

Для чого медведєв приїхав на Донбас? КАЗАНСЬКИЙ @Denis Kazanskyi.

Для чого медведєв приїхав на Донбас? КАЗАНСЬКИЙ @Denis Kazanskyi.

Дмитро Медведєв відвідав окуповану частину Луганської області. Журналіст Денис Казанський на ютубі 24 каналу припустив, для чого насправді представник кремля приїхав в Україну. Читайте також до теми на сайті: #24Канал

США договорится с Китаем за счет путина? комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

США договорится с Китаем за счет путина? комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

Тайвань – остров, из-за которого мир может погрузиться в Третью мировую войну. Визит спикера Палаты представителей США Нэнси Пелоси на остров едва не привел к началу полномасштабного столкновения между двумя мощнейшими армиями мира. Но кто из них ...

Заявления медведева нельзя недооценивать, – ШЕЙТЕЛЬМАН.

Заявления медведева нельзя недооценивать, – ШЕЙТЕЛЬМАН.

Политтехнолог Михаил Шейтельман на ютубе 24 канала прокомментировал заявление Дмитрия Медведева по поводу Запорожской АЭС. Читайте к теме на сайте: #24Канал

Генштаб рассказал об успехе противника: комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

Генштаб рассказал об успехе противника: комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

ВСУ в течение 170 дней дают отпор российским захватчикам. Самые тяжелые бои проходят на Донбассе и на Юге. Читать на сайте: #24Канал