Лікарі не можуть визначити характер травми Циганкова.

Один із лідерів київського "Динамо" Віктор Циганков пропустив матч кваліфікації Ліги чемпіонів проти АЗ.

Циганков не може повноцінно тренуватися, повідомляє Meta-ratings.com.ua.

За інформацією джерела, за кілька днів до гри з голландцями футболіст поскаржився на болі, які заважають йому проводити повноцінні тренування. Однак лікарям визначити характер травми Циганкова поки не вдалося. У підсумку через це півзахисник не готувався до гри з АЗ і тепер також ризикує пропустити майбутній матч чемпіонату України проти 19 серпня проти ФК "Львів".

У поточному сезоні Циганков вийшов на заміну в матчі проти "Олімпіка" та відіграв проти "Десни" 70 хвилин. При цьому пропустивши матч за Суперкубок Ураїни та гру проти АЗ.

Новини по темі

Шестиразовий чемпіон світу опинився в глибокому нокауті на шостій секунді .

Капітан Петчінді встановив новий рекорд промоушену

4

На Прикарпатті пом’янули знаменитого атлета Вірастюка трейловим забігом і презентацією книги.

Організатори обіцяють зробити змагання традиційними

2

Як «Динамо» здолало «Львів»

Вчора "Динамо" обіграло "Львів" - 3:1. Мірча Луческу виставив на матч експериментальний склад. І переміг суперника лише після багатьох замін.1:0, Циганков вийшов на заміну в перерві і забив з пенальті.Незабаром стало 1:1. Це Челіч зрівняв рахунок....

2

Футболісти робили дитячі помилки в матчі зі «Львовом» - Луческу.

Головний тренер "Динамо" пояснив, чому у команди виникли проблеми в матчі зі "Львовом".

3

Бейл покинув «Реал» і повернувся до Англії

"Тоттенхем" повернув валлійську зірку до свого складу.

2

Луческу оцінив гру «Динамо» в матчі з «Львовом»

Містер дав великий коментар

3 1

Манчестер Юнайтед стартував в АПЛ з сенсаційної поразки.

Манкуніанці у другому турі вдома програли "Крістал Пеласу".

2

«Не робили те, про що домовилися» : Луческу пояснив, чому Динамо провалило перший тайм матчу зі Львовом.

Мірча Луческу підбив підсумки після перемоги "Динамо" над львів'янами.