У Росії відповіли на небажання Усика битися з Гассієвим в РФ

Новое Время
У Росії відповіли на небажання Усика битися з Гассієвим в РФ

Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремльов відреагував на слова чемпіона світу за версіями WBC, WBO у важкій вазі Олександра Усика, який не хоче проводити фінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) проти володаря титулів WBA Super, IBF Мурата Гассієва на території РФ.

Як сказав функціонер в інтерв'ю Р-Спорт, місце проведення бою вибирає WBSS, а не учасники поєдинку, тому якщо організатори оберуть Росію, то боксери повинні прийняти це рішення.

"Тут вирішує не він і не ми, тут все вирішує WBSS. Як організатори суперсерії вирішать, так і буде. І у Мурата підписаний контракт так - де WBSS вирішить, там він і повинен битися", - сказав Кремльов.

В кінці минулого тижня з'явилася інформація, що бій Усик - Гассієв відбудеться влітку. Точна дата поки невідома. Право на проведення бою, в разі неготовності Саудівської Аравії, можуть передати Росії. Сам Усик відмовляється битися на території РФ.

Раніше стало відомо, що фінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) у важкій вазі між Олександром Усиком і Муратом Гассієвим відкладений через травму українця.