Глава Мінсоцполітики похвалилася, скількох українців врятовано від бідності в пандемію.

Майже 15 тис. дітей могли забрати із родин, якби не соціальна підтримка

В Україні завдяки урядовим програмам підтримки сімей під час пандемії коронавірусу та карантину було відвернено бідність 1,1 мільйона громадян. Про це йдеться в повідомленні пресслужби міністерства соціальної політики України.

Із цих людей, які не переступили поріг бідності – 149 тисяч дітей. Такі дані представлені у звіті Мінсоцполітики спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Інститутом демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи.

«В Україні, як і в багатьох інших країнах світу, діти частіше за дорослих опиняються в бідності: рівень бідності в сім'ях із дітьми вищий, ніж у сім'ях без дітей (47% проти 34% відповідно, за даними 2019 року). Рівень бідності вищий у великих сім’ях (з трьома або більше дітьми) і в сім'ях із дітьми до трьох років», – йдеться в публікації.

При цьому у відомстві звернули увагу, що на зниження рівня бідності «значний вплив» здійснили державні програми, спрямовані на підтримку сімей.

За словами глави Мінсоцполітики Марини Лазебної, дуже важливий напрямок у подоланні дитячої бідності – це розвиток соціальних послуг для сімей в громадах, чому відомство приділяло багато уваги.

Вона поінформувала, що в Україні могли відібрати дітей у 2020 році у понад 7 тисяч сімей, в яких виховувалися майже 15 тисяч дітей.

«І для мене особисто важливим результатом є те, що ці сім'ї отримали необхідні саме їм соціальні послуги після індивідуальної оцінки потреб. І це дало змогу зберегти родини для 14 тисяч дітей, а це 93%», – заявила Лазебна.

Нагадаємо, стало відомо, хто серед українців має найвищий ризик опинитися за межею бідності.

Також у період пандемії Covid-19 31 млн людей в усьому світі опинилися за межею бідності , а людство було відкинуто на чотири роки назад у справі її викорінення.


Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Новини по темі
В листопаді до звичайного життя через ковід Львівщина не повернеться - Головна епідеміолог Львівщини.

В листопаді до звичайного життя через ковід Львівщина не повернеться - Головна епідеміолог Львівщини.

️«Вакцинуватися, щоб жити» Головна епідеміолог Львівщини Наталія Іванченко заявила, що в листопаді до звичайного життя через коронавірус Львівщина не повернеться. І закликала українців бути свідомими та вакцинуватися, щоб зберегти життя З питань р...

Задихалася, будучи при свідомості. 40-річна львів'янка була проти щеплень

Задихалася, будучи при свідомості. 40-річна львів'янка була проти щеплень

Львівські лікарі радять антивакцинальникам: просто прийдіть у медзаклад. Вас не змусять слухати, як хворий намагається вдихнути тим, чого вже не існує, хоч краплю повітря. Ви просто повідомите рідним про їхню втрату. Якщо зможете. Про кампанію зі ...

Не вчасно звернулись – ампутували ноги: українці масово нехтують COVID-19.

Не вчасно звернулись – ампутували ноги: українці масово нехтують COVID-19.

На Волині шпиталь із хворими на коронавірус щодня збільшується. Багатьох пацієнтів із підтвердженою хворобою госпіталізують після тривалого лікування вдома. Читати на сайті:

Росія: наслідки вибуху на пороховому заводі, живих не виявили.

Росія: наслідки вибуху на пороховому заводі, живих не виявили.

Співробітники рятувальних служб не виявили живих людей на місці пожежі та вибуху на пороховому заводі поблизу міста Рязань у Росії, таким чином число загиблих зросло до 16, повідомляють російські інформагенції 22 жовтня. За даними МНС, о 08:22 над...

1 1

Російських шпигунів вигнали з НАТО, ЗСУ блискуче впіймали окупанта, Підгорає.

Російських шпигунів вигнали з НАТО, ЗСУ блискуче впіймали окупанта, Підгорає.

Андрій Косяк – це бойовик-розвідник, який після російської окупації відмовився від батьківщини і отримав паспорт від агресорів. Він жив би там і горя не знав, якби не випадково не забрів на територію України. Чи то не випадково. Читати на сайті:

ЗЕ-рейтинг - Вечірній ПреЗЕдент

ЗЕ-рейтинг - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент