У «Київметробуді» заявляють про повторну спробу рейдерського захоплення підприємства.

Представники компанії офіційно звернулись до правоохоронних органів з метою недопущення протиправних дій.

У ПАТ «Київметробуд» заявляють про чергову спробу рейдерського захоплення підприємства.

Про це говориться в офіційному прес-релізі на сайті компанії.

«Повідомляємо, що вже вдруге, 21 січня 2020 року, до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань всупереч чинній ухвалі Господарського суду Київської області по справі № 911/3136/19 від 19.12.2019 року було внесено запис про незаконну зміну генерального директора ПАТ «Київметробуд». Попередня спроба зміни генерального директора, яка відбулась 27 грудня 2019 р., вже була скасована наказом міністра юстиції №4296/5 від 28.12.2019, але приватний нотаріус Змисловська, всупереч чіткій забороні змінювати директора товариства, що встановлена ухвалою суду, зареєструвала чергового незаконно обраного директора товариства», – зазначили у «Київметробуді».

У компанії впевнені, що дані дії є проявом тривалої спроби рейдерського захоплення товариства, прямого та незаконного втручання у господарську діяльність ПАТ «Київметробуд» з метою заволодіння та розтрати наявних у товариства активів та коштів.

«Правову оцінку діям таких осіб мають дати суди та правоохоронні органи після розгляду відповідних заяв, поданих акціонерами та товариством з метою захисту їхніх інтересів. Нагадуємо, що 17 грудня 2019 року була спроба рейдерського захоплення управління товариством шляхом проведення позачергових зборів акціонерів товариства особами, які не мали на те повноважень та з численними грубими порушеннями чинного законодавства України. Попри поширювані неправдиві заяви, товариство працює в штатному плановому режимі та виконує взяті на себе зобов’язання перед замовниками, із зобов’язаннями щодо будівництва двох станцій метро Сирецько-Печерської лінії на житловий масив Виноградар. Метро будується відповідно до термінів та видів робіт, визначених договором до виконання в період з 2018 до 2021 рр.», – запевнили на підприємстві.

Представники ПАТ «Київметробуд» також офіційно звернулись до правоохоронних органів з метою недопущення протиправних дій, що можуть привести до захоплення підприємства.

Новини по темі

Літак із евакуйованими з Китаю українцями приземлився у аеропорту «Бориспіль» .

В аеропорту "Бориспіль" літак приземлився тільки на дозаправку

3 4

«Вийшла в магазин і не повернулася» : у Києві розшукують 13-річну дівчину – прикмети.

Дівчина була одягнута у чорну куртку, темні джинси та рожеву шапку

1

У Києві вшанують пам'ять Героїв Небесної Сотні: план заходів.

Заходи розпочнуться 20 лютого о 11:00

2 1

У Києві почалася метеорологічна весна

У Києві почалася метеорологічна весна, це було зафіксовано 10 лютого 2020 року. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Центральну геофізичну обсерваторію. Зазначається, що у вівторок, 18 лютого, у Києві, столиці було перевищено на 0,9 г...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie