Рада прийняла оборонний закон Зеленського

3

Верховна Рада

Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому зміни до закону Про оборону України щодо організації оборони держави, запропоновані президентом Володимиром Зеленським.

За законопроект № 1011 проголосували 286 народних депутатів. Лише один депутат проголосував проти — Юрій Загородній від Опозиційної платформи — За життя.

До другого читання проекту закону надійшло дві правки, одну з яких було підтримано.

Законопроект визначає зміст, обсяги, виконавців, порядок і строки здійснення політичних, економічних, соціальних, воєнних, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, організаційних, інших заходів держави щодо підготовки до збройного захисту у разі збройної агресії або збройного конфлікту.

Новини по темі

Глобальне потепління принесе в Україну рекордні за 30 років морози.

1

Унаслідок глобального потепління зими в Україні будуть теплими і дощовими, але одночасно – із хвилями екстремальних морозів, які у цьому сезоні поб’ють 30-річний рекорд. Кліматологи пояснили, чому це так. Як пише Українська Кліматична Мережа, прог...

Рябошапка призначив Мамедова своїм заступником

1

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка в п'ятницю, 18 жовтня, підписав наказ про призначення Гюндуз Мамедова на посаду заступника генпрокурора.