Заробляють мільйони: «слуги народу» провалили боротьбу зі схемами при оцінці квартир.

Колишня держуповноважена АМКУ Агія Загребельська звинуватила "Слугу народу" у збереженні схеми при оцінюванні вартості квартир, на якій фірми-прокладки щодня заробляють 1 млн гривень.

Про це ексчиновниця написала у Facebook, розповівши про голосування у Раді в п'ятницю, 19 жовтня. "За останній тиждень відбулися дві знакові події, які свідчать про досягнення домовленості між батьком майданчикової схеми, яким за інформацією зі ЗМІ є Антон Яценко, і "новими обличчями" президентської партії", – заявила Загребельська.

За її словами, на засіданні Податкового комітету Верховної ради у п'ятницю за законопроєкт №2047 про ліквідацію монополії при Фонді держмайна, за скасування схеми проголосувало лише сім народних депутатів: керівник комітету Данило Гетманцев, перший заступник керівника комітету Ярослав Железняк, Олександр Сова, Олександр Ковальчук, Галина Васильченко, Мар'ян Заблоцький, Олексій Устенко.

"Серед найбільш відданих захисників "яценківських майданчиків" опинилися Олександр Дубінський, Ніна Южаніна, Олександр Качура, Олексій Ковальов, Ігор Палиця. В підсумку, за рішенням більшості схема з майданчиками залишається та останні продовжують заробляти. Можливо, підвищать знов ціну на свої послуги, бо коло вигодонабувачів після вчорашнього засідання могло стати ширшим", – повідомила Загребельська.

Другим знаковим моментом у цьому ряду, за словами колишньої держуповноваженої АМКУ, стало те, що у самому Фонді держмайна не борються з існуванням фірми-причепами.

"Фонд державного майна України також продовжує відчайдушно захищати картель майданчиків-прокладок. Гучні заяви нового керівника Фонду Дмитра Сенниченка щодо необхідності якнайшвидшого скасування схеми не відповідають діям самого Фонду. Незвільнений з часів минулої влади заступник керівника ФДМУ Є. Асташев відмовив у дозволі на здійснення діяльності новому майданчику "Проперті Апі", що не має зв'язків із Яценком та не платить чиновникам відкати. Підстава для відмови: картель майданчиків не надав "Проперті" письмової згоди на його вхід на ринок. Що є зрозумілим, бо власник нового майданчика Віталій Семенченко не раз публічно заявляв про те, що вартість його послуг буде нижчою в кілька разів за картель, а отже мільйон на день вже заробляти не вийде", – заявила Загребельського.

З того, що сталося, вона зробила два висновки:

  • депутати "Слуги народу" вирішили не скасовувати схему;

  • сформований президентом і більшістю "Слуги народу" у парламенті уряд призначив таке керівництво ФДМУ, яке вирішило не допускати на ринок конкурентів картелю.

Заробляють мільйони: "слуги народу" провалили боротьбу з квартирними схемами

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні збираються змінити правила оцінки нерухомості під час її продажу. Ідея законопроєкту – зробити процес дешевшим, виключивши платежі непотрібним фірмам-"прокладкам".

У вересні 2019 року голова комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус запропонував законопроєкт, який унеможливить стягнення "вигаданих платежів" під час оформлення угод із нерухомістю.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Новини по темі

Жодних сюрпризів: Україні передбачили стійке зростання економіки.

Раніше очікування Світового банку були скромнішими

1

Україна жорстко рознесла знижку Путіна на газ: що відповіли.

У "Нафтогазі" показали переконливі цифри

3 1

В Україні скасували обмеження щодо тарифів на опалення: як перерахують платіжки.

Головна причина – не можуть компенсувати різницю в тарифах

3 65

Новий термінал для «Борисполя» побудує сумнівна фірма: ЗМІ розкрили подробиці.

Компанія фігурувала у справах про відмивання грошей та ухилення від податків

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie