Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

У МОЗ розповіли, що буде з роботою курортів в Україні на новорічні свята.

В Україні до кінця грудня очікують стабілізації епідеміологічної обстановки та спаду темпів поширення COVID-19. Однак суворі карантинні обмеження збережуться на популярних у цей час року гірськолижних курортах.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін зазначив, що у "червоній" зоні заборонено роботу гірськолижних витягів та загалом курортних комплексів, але ця заборона не застосовується до вакцинованих громадян. Про це санлікар розповів в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами Кузіна, вже зараз опрацьовується алгоритм дотримання вимог протиепідемічного законодавства у таких місцях відпочинку. Зокрема керівництво комплексів буде зобов'язане перевіряти наявність COVID-сертифікатів або негативних ПЛР-тестів у відвідувачів. Крім того, антиковідну перевірку планують робити ще при в'їзді до курортного комплексу, щоб уникати черг на самих витягах.

Також Кузін сподівається, що на курортах не ігноруватимуть епідеміологічних обмежень . У той же час він припускає, що антивакцинатори, ймовірно, поїдуть відпочивати на напівлегальні курорти.

"Я сподіваюся, що курорти будуть застосовувати будь-які інструменти впливу на тих, хто не хоче пред'являти сертифікати. Думаю, що для таких людей є напівлегальні курорти, якими вони, напевно, будуть користуватися", – сказав головний санітарний лікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на 26 листопада лише чотири області України залишаються в "жовтій" зону, ще дві перебувають на "помаранчевому" рівні небезпеки. Всі інші регіони продовжують дотримуватись заходів, передбачених "червоною" зоною епідеміологічної кризи.

Нагадаємо, лікар Ігор Гайдук попередив, що саме в зимовий період людський організм стає вразливим до вірусних інфекцій, і ті як "штормом" накривають велику кількість людей. Новим зараженням у майбутньому також сприятимуть можливі коронавірусні ослаблення, на які піде влада.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Новини по темі
Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Первая крыса поймана

Первая крыса поймана