На Львівщині батьки звинуватили медиків у смерті сина: дірка була до кістки.

Батьки 16-річного Гліба Гаркуші, який загинув на Львівщині 12 липня, проткнув ногу металевим парканом, в тому, що сталося, звинувачують медиків. У їхнього сина утворилася рана до кістки, а медики не поспішали на допомогу.

Як повідомляє ТСН, хлопець займався паркуром і хотів показати друзям свої вміння біля паркану, за яким – приватна територія. Поки один із товаришів затискав рану футболкою, інші одразу почали дзвонити на 103, але там вмикався автовідповідач і так кілька разів поспіль.

"У нього на нозі була вирвана до самої кістки діра, повністю тканина розірвана. Це була крововтрата і не було жодної медичної допомоги", – розповіла мама загиблого Алла.

На Львівщині загинув 16-річний Гліб

Вдалося додзвонитися в швидку тільки через пожежних, і коли приїхала бригада – було вже пізно.

Батьки в події звинувачують медиків.

"Почали дзвонити о 22:24, а подзвонили мені з диспетчерської о 22:45", – розповів товариш хлопця, який був на місці події.

Також, за його словами, довго з'ясовували місце, їхали, минуло понад 20 хвилин. За цей час Гліб стік кров'ю, а лікарі лише констатували смерть.

Гліб розірвав ногу металевим парканом

За словами мами загиблого хлопця, лікар зі "швидкої" навіть не вийшов, була тільки медсестра.

"Вона ще сказала, що не хочу туди йти, тому що там темно. Якийсь хлопчик підсвічував їй ліхтариком", – зазначила Алла.

Жінка впевнена, що сина можна було врятувати, якби додзвонитися на 103 вдалося з першого разу, тому що станція "швидкої" менше ніж за кілометр від місця інциденту. Вона готується до суду.

В екстреній швидкій допомозі пояснили, що пропущених дзвінків буває безліч, оскільки багато людей телефонують без необхідності. Чому підлітки в той вечір так довго не могли додзвонитися – з'ясують під час службового розслідування.

Жінка впевнена, що сина можна було врятувати

"Довгий час займало уточнення місця події, характер травми і надзвичайної ситуації, яка там відбувається. Можливості потрапити на територію, до місця, де перебував потерпілий, не було, оскільки периметр цієї території приватної був закритий", – розповів керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Васько.

За його словами, бригада потрапила на місце після того, як зламали замок, який був на воротах.

Відзначимо, у Львівському обласному Центрі екстреної медичної допомоги OBOZREVATEL сказали, що вже провели внутрішнє розслідування і отримали попередні результати. На їхню думку, в цьому разі винна паніка на місці події, а також труднощі в потраплянні бригади до потерпілого.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Шефір і собаки, а також невдалі замахи на українських політиків - Андрій Римарук – гість Легко-шоу.

Шефір і собаки, а також невдалі замахи на українських політиків - Андрій Римарук – гість Легко-шоу.

Друзі та подруги, вітаємо вас на дев’ятому випуску “Легко-шоу”! Хотіли показати вам коней і собак, а доведеться – Шефіра, Зеленського, Квартал і Разумкова. Ну і ще трошки пожартуємо про сюрреалістичне сьогодення. Марина Данилюк-Ярмолаєва і Богдан ...

Європа на газовій голці Кремля: невивчені помилки - Час за Гринвічем.

Європа на газовій голці Кремля: невивчені помилки - Час за Гринвічем.

Блакитне паливо чи дієва зброя? Коли до європейців дійде, що смажений (на російському газу) півень уже готовий їх клюнути, а ціни на газ — злетіти поза хмари? Про Північні і Південні потоки, про шантаж та маніпуляції Газпрому, про історію, яку так...

Газовый шантаж и в космос с грязной жопой 250921

Газовый шантаж и в космос с грязной жопой 250921

Секс, оргії, порнозірки і велика політика: Клінтон, Трамп, Берлусконі та інші - Час за Гринвічем.

Секс, оргії, порнозірки і велика політика: Клінтон, Трамп, Берлусконі та інші - Час за Гринвічем.

Хто з політиків опинився в центрі гучних скандалів через інтим на робочому місці чи зв’язок із секспрацівницями? Хто втратив свою посаду через суспільний розголос, а хто не дуже й постраждав через власну велелюбність. Про високі посади та приземле...

Скільки коштує квиток на орбіту? Розмова з ДОРЖЕМ БАТУ - Час за Гринвічем.

Скільки коштує квиток на орбіту? Розмова з ДОРЖЕМ БАТУ - Час за Гринвічем.

Коли полетіти на орбіту стане так само звично, як придбати квиток на літак-лоукостер? З якими труднощами стикаються перші космічні туристи? І які реальні перспективи опанування ближнього та дальнього космосу у недалекому майбутньому? В ексклюзивно...

«Чорні фармацевти»  доставляють псевдоліки з Росії, Кордон.

«Чорні фармацевти» доставляють псевдоліки з Росії, Кордон.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, фальсифіковані лікарські засоби становлять майже 10% відсотків світового ринку. В Україні цей показник ще вищий – від 15% до 25%. Внаслідок прийому таких медпрепаратів щороку вмирає понад 200 тис...