У РФ відреагували на міжнародні військові навчання Sea Breeze 2018

Дзеркало Тижня 2
У РФ відреагували на міжнародні військові навчання Sea Breeze 2018

Російський МЗС звинуватив країни-учасниці навчань у дестабілізації стану у регіоні.

У Росії відреагували на проведення українсько-американських військових навчань Sea Breeze 2018; у міністерстві закордонних справ РФ розцінюють ці навчання, як спробу спровокувати напруженість на Чорному морі, заявила представник міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова.

"Відповідальність за можливі негативні наслідки несуть ті країни, які втягують Україну у небезпечні "ігри з вогнем", і постійно звинувачують Росію в тому, що вона загрожує регіональній стабільності", - заявила вона.

В російському зовнішньополітичному відомстві також назвали навчання "провокативними" і заявили, що вони дестабілізують і так напружений стан в акваторії Чорного моря та на сході України.

Дивіться також фото: На Sea Breeze 2018 прикордонники ДПСУ відпрацювали безпарашутне десантування у море

Нагадаємо, в Одесі у понеділок, 9 липня, почалися масштабні навчання Sea Breeze-2018 за участю Військово-морських сил Збройних сил України та військовослужбовців країн НАТО. Вони триватимуть в Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря 12 днів - до 21 липня.

Особливістю цьогорічних навчань Sea Breeze стане управління силами морського, наземного та повітряного компонентів з моря. Багатонаціональний штаб розміщуватиметься на кораблі управління USS Mount Whitney, він знаходитиметься у відкритому морі. Міжнародні навчання серії Sea Breeze проводяться щорічно з 1997 року. 

За матеріалами: МЗС Росії /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram