Люди першочергово хочуть бути щасливими – дослідження (видео) (фото).

Кількісно-матеріальне перебуває на задньому плані.

Мешканці різних країн світу першочергово хочуть бути щасливими, свідчить дослідження, яке охопило 15 держав.

Дослідники опитали респондентів: "Який із факторів найважливіший у вашому житті?". Були запропоновані 10 варіантів відповідей, з яких вони мали обрати один. Відповіді охоплювали як емоційно-якісні, так і цілком кількісні параметри життя. Підсумок: загалом у світі перемагає емоція, відсуваючи кількісно-матеріальне на задній план.

Загалом люди першочергово хочуть:

1. Бути щасливим — 22% опитаних.

2. Бути здоровим — 20%.

(Правда, з урахуванням соціологічної похибки і досвіду століть, можна припустити, що основними є обидва чинники)

3. Щоб діти були щасливі — 15%.

4. Бути фінансово захищеними — 13%.

5. Жити у мирі й безпеці — 8%.

6. Мати свободу приймати власні рішення — 6%.

7. Бути коханим — 6%

8. Жити у справедливому суспільстві — 4%

9. Мати професійний успіх — 3%

10. Бути довгожителями — 1%

Автори дослідження далі роблять висновок, наскільки перспективно, важливо і спокусливо для політиків, партій та влади робити ставку у спілкуванні з виборцем на розвиток теми щастя. Ця тема набагато більше запалює громадян, ніж традиційні обіцянки стабільності, зростання доходів, соціальної справедливості та умов для успішної професійної самореалізації людей.

"Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів", за словами авторів, охопило репрезентативною вибіркою 51,9% населення світу. Польові роботи у 15 країнах у травні–червні 2019 року проводила компанія Schoen Consulting, а їх аналіз та підготовку забезпечив Джордж Вард — дослідник Массачусетського Технологічного інституту, співавтор Всесвітньої доповіді про щастя 2019 року. Звіт був підготовлений за замовленням Фонду Віктора Пінчука. "Щастя зараз" є темою 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Читайте також: Україна на першому місці серед нещасливих держав – дослідження

Детальніше про результати дослідження читайте у матеріалі Юлії Мостової "Зробіть нас щасливими!" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

Вперше почали процедуру імпічменту проти американського президента.

Палата представників США проголосувала за імпічмент 17-го президента Ендрю Джонсона 24 лютого 1868-го. Дев'ять з одинадцяти пунктів стосувалися звільнення військового міністра Едвіна Стентона.Джонсон став першим президентом, проти якого почали про...

1

Росія може намагатися втрутитися у вибори США, щоб переобрати Трампа.

Російська Федерація може намагатися втрутитися у вибори США у 2020 році, щоб сприяти перемозі Дональда Трампа або сенатора Берні Сандерса.

2

Вимагаючи справедливості для Ходжали, ми запобігаємо майбутнім трагедіям.

Місто зрівняли з землею, вбивали навіть маленьких дітей

1 1

Не тільки Нові Санжари: у Румунії протестують через евакуацію громадян з Італії.

У Румунії півсотні людей протестували біля стін місцевої адміністрації через розміщення на карантин громадян Румунії, яких евакуюють з Італії.

1

«Російська армія — геть» : протест проти президента Молдови опинився під посольством РФ.

Організований прорумунським блоком Unirea протест за відставку президента Молдови Ігоря Додона завершився акцією біля стін посольства Росії в Молдові.Члени блоку та його прихильники несли в руках плакати з написами "Євразійський союз Додона", "Орг...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie