Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

https://donpatriot.news

Український фільм про війну на Донбасі «Мати Апостолів» отримав 5 нагород на фестивалях в Канаді та США.

Кінострічка режисера Зази Буадзе «Мати Апостолів» отримала визнання на фестивалях в Канаді та США. У минули вихідні автори картини були удостоєні 5 міжнародними нагородами — на Ontario International Film Festival ( ONIFF ) у Канаді та кінофестивалі New York Film Week ( NYFW ) у США.

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє пресслужба Держкіно.

На фестивалі Ontario International Film Festival ONIFF , який відбувся у канадському місті Торонто, український фільм «Мати Апостолів», що був представлений в міжнародній програмі, отримав одразу чотири нагороди:

— найкращий режисер — Заза Буадзе

— найкращий оператор — Олександр Земляний

— найкраща актриса — Наталія Половинка

— найкращий актор підтримки — Богдан Бенюк.

А на міжнародному кінофестивалі New York Film Week (NYFW) у США виконання головної ролі Наталією Половинкою в фільмі «Мати Апостолів» було визнано Н айкращою акторською роботою.

Опис сюжету фільму . «Мати у пошуках сина-льотчика, чий літак було збито над окупованими територіями, опиняється в абсолютно чужому та агресивному світі, де все пронизане ненавистю, болем та стражданнями. У цьому пеклі вона не тільки шукає сина. Вона, маючи в серці велику любов і милосердний характер, змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху. Її відчай та біль відроджуються у вічному материнському дусі землі, який повертає синів додому живими чи мертвими».

Кінострічка знята за реальними подіями, які відбувалися на С ході України у 2014 році.

Головні ролі в фільмі виконали Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський. Режисер-постановник — Заза Буадзе, сценарій — Ратха Макеєнкова, Заза Буадзе, оператор-постановник — Олександр Земляний, продюсер — Дмитро Овечкін.

«Ми розповідаємо міжнародному глядачеві правду про війну України з Російською Федерацією. Про долі українців, які опинились по обидві сторони лінії розмежування. Для іноземців це стає одкровенням, тому що багато з них навіть не знають про війну, що триває восьмий рік у центрі Європи», — пояснює продюсер фільму Дмитро Овечкін .

Фільм створено кінокомпанією «Студія «Золоте Руно» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, промокампанія картини відбулася за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Варто відзначити, що з кожним роком дедалі більшої популярності на міжнародних кінофестивалях набувають українські фільми. У світовий кінематограф прийшло нове покоління українських кіномитців. Це наша гордість і наша надія!

І треба віддати належне українським режисерам і акторам, що у своїх фільмах максимально передають світовій спільноті весь жах війни на Донбасі. Кінострічка «Мати Апостолів» не стала винятком.

Військові з передової розповіли про обстріли на Луганщині.

Військові з передової розповіли про обстріли на Луганщині.

Передова на Луганщині зустрічає розмитими дощами дорогами. До захисників Попасної легковою автівкою потрапити неможливо. Читати на сайті:

«Був весь у крові». Лікарі підтвердили сліди побиття, а поліція закрила справу. Подробиці інциденту

«Був весь у крові». Лікарі підтвердили сліди побиття, а поліція закрила справу. Подробиці інциденту

Дорога додому для жителя Києва закінчилася розбитим обличчям та операцією. Хірурги збирали хлопцю носову кістку по шматочках. Лікарі констатували - причиною травмування є побиття. Утім у відділку поліції довго не хотіли приймати заяву, а за кілька...

2 11

Где и как подписывать гарантии безопасности 051221

Где и как подписывать гарантии безопасности 051221

051221 Строительство дома Начало облицовочных работ.

051221 Строительство дома Начало облицовочных работ.

91-річна, казка про Лускунчика, скандальний капелюх: як виглядала головна ялинка країни з 2015.

91-річна, казка про Лускунчика, скандальний капелюх: як виглядала головна ялинка країни з 2015.

31 метр заввишки, прикрашена 10 кілометрами гірлянд, а також 10 тисячами червоних і золотих іграшок. Такою буде головна ялинка України в цьому році. Новорічну красуню доповнять вертепом. Його обіцяють зробити найбільшим в Європі. Більше про те, як...

1 1

Війна з COVID-19 триває. Штам “Омікрон” рекордними темпами шириться світом. Що про нього відомо

Війна з COVID-19 триває. Штам “Омікрон” рекордними темпами шириться світом. Що про нього відомо

І знову новий штам. Свіже слово у медичному лексиконі. Це новий різновид коронавірусу. І головна його небезпека в тому, що він має величезну кількість мутацій. І ще одна небезпека – відомо про цей штам зовсім мало. Навіть симптоматика повністю не ...

1 3