Слуцький потролив футболіста «Рубіна» за «українську техніку» .

Новий головний тренер казанського "Рубіна" Леонід Слуцький провів вогняне тренування з підопічними на зборі в Туреччині.

Російський фахівець зважився провести всі заняття з записуючим мікрофоном, видавши за весь час неймовірну кількість перлів. Так під час одного з моменті Слуцький підколов свого українського захисника Олега Данченка.

"Коновалов, ну ти гол хоч один забив на тренуванні? А Кокора вже забив", "Новий челлендж. Те ж саме, тільки ви кидаєте в ближню ногу, нахилили корпусевич і сюди", "Ну-ну-ну, блін, ну що за українська техніка, б***ь, точніше її відсутність? Ну і що, що ліва нога? Ліва нога не нога, чи що?", "В один дотик навіть для воротарів, тому що мені говорили, що ви технічні. Брехали звичайно, але тим не менш", – сказав під час тренування Слуцький.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український футболіст московського "Динамо" Іван Ордець пояснив, чому збірна України сильніша за російську команду.

Дізнайся першим, коли Суркіс продасть «Динамо» у нас в Telegram!

Новини по темі

«Ліон» обіграв «Ювентус»

"Ювентус" програв "Ліону" (0:1) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів."Бьянконері" завдали 15 ударів в бік воріт суперника, але лише один з них припав в створ: на 84-й хвилині м'яч після подачі хавбека Аарона Ремзі потрапив в плече форварду Кр...

1

«Бенфіка» – «Шахтар» : всі подробиці матчу ЛЄ

Українському клубу в Лісабоні належить відстояти перевагу в один м'яч

1 1

Ліга Європи. Календар і результати матчів 1/16 фіналу 27 лютого

27 лютого відбудуться матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

2

Кличко може повернутися в бокс через Ф'юрі

Уранці 23 лютого в Лас-Вегасі, США, 31-річний британець Тайсон Ф'юрі після чотирирічної перерви знову став чемпіо­ном світу у надважкій вазі. Він завдав першої поразки у кар'єрі американцеві Деонтею Вайлдеру, 34 роки, і відібрав у нього пояс ч...

2

Бенфіка — Шахтар. Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

НВ стежить за ходом гри-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи Бенфіка (Португалія) — Шахтар (Україна). Поєдинок відбудеться сьогодні, 27 лютого, о 22.00 за київським часом (перша гра — 1:2).