«Мінера» хочуть взяти на поруки Аваков, Зінкевич і командир КОРД.

5

Адвокат, зі свого боку, просив відпустити затриманого на поруки. За словами сторони обвинувачення, Олексію Бельку загрожує до 8 років позбавлення волі - за хуліганство з використанням вогнепальної зброї і неправдиве повідомлення про замінування, повідомляє Цензор.НЕТ.

Бажання взяти на себе відповідальність за ветерана висловили міністр МВС Арсен Аваков і нардепка Яна Зінкевич, яка приїхала до Дніпровського суду й особисто підтвердила свою позицію. Вона готова за свої кошти орендувати ветерану житло.

Також у суді зачитали документ про готовність Київського військового госпіталю прийняти Олексія Белька на обстеження - на прохання міністра у справах ветеранів і окупованих територій.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Нічого не збираюся робити. Все, що я хотів зробити, - я вже зробив", - "мінер" Белько

Від імені Арсена Авакова в суді виступив адвокат Тарасов, який пояснив, що в даний момент міністр у відрядженні. Говорячи про свого довірителя, Тарасов запевнив суддю, що "ця особа заслуговує на довіру". Відповідаючи на запитання судді про забезпечення підозрюваного житлом і про те, чи готовий Арсен Аваков допомогти з цим, адвокат послався на те, що це питання вже взяла на себе Яна Зінкевич.

Також взяти на поруки ветерана висловив готовність старший лейтенант МВС, начальник департаменту КОРД.

Позиція прокурора після виступів поручителів не змінилася.

Після виступу поручителів суддя оголосила перерву.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3149630
Новини по темі

Митрополит Епіфаній отримав відзнаку Athenagoras Human Rights Award.

1

""З почуттям щирої вдячності прийняв сьогодні в Нью-Йорку Athenagoras Human Rights Award. Прийняв її не як нагороду для мене особисто, а як відзнаку успіху праці тисяч і навіть мільйонів українських православних вірних на Батьківщині та в діаспорі...

В Академії Нацгвардії обговорили питання службово-бойової діяльності сил сектору безпеки держави.

1

У Національній Академії Національної гвардії України на кафедрі тактико-спеціальної підготовки пройшла І Всеукраїнська науково-практична конференція. Темою обговорення були питання службово-бойової діяльності сил сектору безпеки держави: сучасний ...

Сталинский СССР в цветных фото

3 1

Американский профессор ездил по СССР явно с сопровождением (как минимум, с каким-нибудь "переводчиком" из спецслужбистов), и поэтому самую жесть ему фотографировать не позволили бы. Но и то, что удалось заснять американскому профессору — впечатляет

Поліція Гонконгу розганяє демонстрантів з несанкціонованої акції.

1

Масові виступи в Гонконзі проти пропозицій про поправки до закону, які дозволили б владі висилати підозрюваних у скоєнні злочинів на материкову частину Китаю, розпочалися в червні. Пізніше вони переросли в заворушення та погроми.

В Чорне море увійшов сухогруз з військовою допомогою від США.

1

Сухогруз Ocean Freedom з американськими патрульними катерами увійшов у Чорне море. Про це написав на своїй сторінці у Facebook керівник проекту “Майдан закордонних справ” Андрій Клименко.