Народна Правда

«Народна Правда» - останні новини України сьогодні. Головні події політики, економіки, суспільства. Свіжі новини дня, аналітика подій в Україні та світі онлайн читайте на Народній Правді

https://narodna-pravda.ua/

Кулеба розповів, як змусити Росію припинити агресію проти України.

Найкращий спосіб стримати Росію – це дати Кремлю зрозуміти, що Україна сильна та має потужних союзників, а агресія закінчиться тоді, коли наша країна стане невід’ємною частиною Заходу.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба після засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США у Вашингтоні, пише Сегодня.

За його словами, США одні з таких союзників, які підтримують Україну у протидії російській агресії та захисту нашого суверенітету та територіальної цілісності. Військове співробітництво лише розширюватиметься і зміцнюватиметься.

“Найкращий спосіб стримати агресивну Росію – це дати Кремлю зрозуміти, що Україна сильна і має сильних союзників, які не залишать її наодинці з агресором. Саме такий сигнал ми надіслали сьогодні Москві. Агресія Росії проти України закінчиться тоді, коли місце України як невід’ємна частина Заходу буде інституалізовано (вступ до ЄС та НАТО. – Ред.) і не буде піддаватися сумніву. Сьогодні ми зробили важливий крок у цьому напрямку та підписали нову Хартію стратегічного партнерства Україна-США, яка дозволить Україні та США ще більш ефективно протистояти спільним викликам”, – сказав Кулеба на спільній із держсекретарем США Ентоні Блінкеном прес-конференції.

Популярні новини зараз

 • У Польщі зупинили забиту нелегалами псевдошвидку
 • Без снігу та при -15: синоптики озвучили прогноз погоди на Новий рік
 • Білоруські прикордонники б’ють та залякують мігрантів, які намагаються прорватися до Польщі
 • При цьому міністр наголосив на своєчасності підписання Хартії з американцями на тлі агресивних дій Росії поблизу України та ситуації на кордоні з Білоруссю.

  Заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Руслан Демченко заявив , що на Україну насувається нова хвиля дестабілізації з боку Росії. Використовуватиметься тиск за допомогою військової сили.

  Глава МЗС Білорусі Володимир Макей заявив , що на сьогоднішній день окупований Крим нібито є територією Росії. При цьому він наголосив на незмінності позиції Мінська про належність півострова.

  Новини по темі
  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

  Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

  Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

  Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

  Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

  Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

  Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

  Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Первая крыса поймана

  Первая крыса поймана