Українські прикордонники готуються до зустрічі з російським коміком.

Прикордонники уважно спостерігатимуть за пересуванням російського громадянина

Прикордонники отримали інформацію від представництва президента в Криму і Севастополі щодо незаконних відвідин Криму російським коміком Іваном Абрамовим. Про це інформує Українська правда.

Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко прокоментував візит гостя з Росії і зазначив, що прикордонники мають свої напрацювання, тому готові зустріти цього громадянина належним чином.

«Всі порушники, які незаконно відвідують окуповані території, будуть притягуватися до відповідальності. Роботу щодо їх встановлення Державна прикордонна служба разом з іншими органами веде постійно. Ми вдячні всім, хто допомагає викривати таких осіб. Інформацію від представництва президента щодо даного громадянина ми отримали, наведені факти ми врахуємо під час заходів прикордонного контролю, коли ця особа спробує перетнути державний кордон України на в’їзд», – підкреслив Андрій Демченко.

За його словами, в ДПСУ вже є певна інформація щодо можливого порушення порядку в’їзду на ТОТУ Іваном Абрамовим, однак пояснив, що розкривати дані, які є у прикордонників, не може, оскільки часто порушники, розуміючи, що понесуть відповідальність за незаконні відвідини окупованих територій, намагаються видалити всі наявні підтвердження, які є у відкритому доступі.

Додамо, що на столичного коміка, співведучого та сценариста проєкту «Телебачення Торонто» Влада Капицю під час стендап-концерту напав депутат Київради від партії «Голос» Костянтин Богатов.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Новини по темі
В УПЦ МП відреагували зі скандалом: перший монах із Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ.

В УПЦ МП відреагували зі скандалом: перший монах із Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ.

Перший монах із Києво-Печерської лаври попрощався з московським патріархатом і перейшов до ПЦУ. Звати його Інокентій Підтоптаний. У Лаврі він був не "рядовим" служителем. А помічником голови відділу зв'язків із громадськістю. На перехід монаха до ...

2 94

«Україна ніколи не буде частиною » русского міра

«Україна ніколи не буде частиною » русского міра": які перспективи приєднання України до НАТО.

Членство України в НАТО - лише питання часу. І жодна третя країна, зокрема Росія - не може цьому завадити. Про перспективи приєднання до Альянсу та агресивні дії Росії говорили на позачерговому засіданні комісії Україна-НАТО. Його скликали у Брюсс...

130421 Строительство дома в Канаде  Мой дом и Давид растут на стероидах.

130421 Строительство дома в Канаде Мой дом и Давид растут на стероидах.

Часткова легалізація медканабісу в Україні: кому це вигідно та чому рішення розкритикували.

Часткова легалізація медканабісу в Україні: кому це вигідно та чому рішення розкритикували.

Кабінет Міністрів дозволив в Україні використання деяких препаратів, у складі яких є медичний канабіс. Варто зауважити, що наразі понад 2 мільйони громадян потребують його через стан здоров'я. Читати на сайті:

Окупанти підтягують важку техніку, снайпери не дають укріпитися: ситуація в околицях Донецька.

Окупанти підтягують важку техніку, снайпери не дають укріпитися: ситуація в околицях Донецька.

Втрати на фронті. Біля Майорська окупанти скинули з безпілотника гранати. Один захисник загинув, ще двоє - поранені. Станом на вечір окупанти здійснили три обстріли - повідомили у пресцентрі операції об'єднанх сил. Збільшення кількості обстрілів н...

«Може бути ще страшніше» : понад мільйон людей померли від COVID-19 у Європі.

«Може бути ще страшніше» : понад мільйон людей померли від COVID-19 у Європі.

Європа перетнула критичну межу. Натепер від коронавірусу померли понад мільйон людей. Це сумарна статистика з усіх європейських країн. І ВООЗ дає невтішні прогнози. COVID мутував і тепер вбиває молодих і здорових людей. А вакцинація поки що не мож...

2 1