Ліквідація Платинум Банка подовжена на рік

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив ліквідацію ПАТ «Платинум Банк» ще на один рік.

«Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 2 грудня 2019 року про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «Платинум Банк» (далі – ПАТ «ПтБ») на один рік з 24 лютого 2020 року до 23 лютого 2021 року включно», – йдеться в повідомленні Фонду гарантування.

Також подовжено повноваження ліквідатора банку строком на один рік з 24 лютого 2020 року до 23 лютого 2021 року включно.

Нагадаємо, що в січні 2017 року Платинум Банк було визнано неплатоспроможним.

Наприкінці лютого того ж року Національний банк прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати Платинум Банк.

На днях Фонд гарантування подовжив строки ліквідації ще двох банків: ПАТ «Авант-Банк» та ПАТ «Банк «Національні інвестиції».

Новини по темі

Антимонопольний комітет оштрафував 16 облгазів Фірташа на 278 млн грн.

Антимонопольний комітет України ухвалив рішення накласти штрафи на 16 облгазів, що входять до групи компаній «РГК», власником якої є український олігарх Дмитро Фірташ. Сума штрафів складає 278 мільйонів гривень.

3

Концентрація землі в одних руках може зменшитися в 4 рази - Разумков.

Про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

1

Заява щодо суддівського свавілля у справі незаконного привласнення активів державного Укргазбанку.

Захист інтересів численних клієнтів та недопущення нанесення економічних збитків державі з боку недобросовісних позичальників є одним із пріоритетів роботи Укргазбанку

1

В Мінекономіки знайшли серед держпідприємств неіснуючі.

Про це повідомив перший заступник профільного міністра Павло Кухта на своїй сторінці в Facebook.

1

Стали відомі найбільші інвестори в Україну

Про це повідомляє Держслужба статистики.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie