Влада планує ввести податок для заробітчан

Цензор.НЕТ

Oстанні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Як зазначив в інтерв'ю журналу НВ глава Державної податкової служби Олексій Любченко, з усіх доходів, які надходять від українських заробітчан, мають бути сплачені податки, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на mukachevo.net.

"З $12 млрд, які надходять в Україну від тих людей, які виїхали працювати за кордон, 11 млрд, але гривень, тобто в 30 разів менше, - задекларовані. Там 100% мають усі подати декларацію", - сказав Олексій Любченко.

Однак, якою буде ставка податку і яким чином обкладатимуть податком заробітчан, глава ДПС не вказав.

Багнет На орбіту вивели ще 60 супутників Starlink Багнет
Цензор.НЕТ Кравчук призвал российскую делегацию определить свою позицию по Парижским договоренностям нормандской четверки. Цензор.НЕТ Украинская делегация на заседании Трехсторонней контактной группы вновь напомнила о своей позиции, что основой урегулирования на Донбассе является весь комплекс договоренностей, достигнутых в рамках Нормандского формата, а также Минские договоренности как таковые, и подтверждает свою готовность продолжить последовательно работать для их реализации.
Цензор.НЕТ Переходное правосудие для Крыма и ОРДЛО может быть разным. Цензор.НЕТ Правосудие переходного периода, которое будет применяться после деоккупации, может быть разным для оккупированного Крыма и ОРДЛО.
Finance.UA Источники назвали себестоимость iPhone 12 Finance.UA Себестоимость нового смартфона от Apple – iPhone 12 – составляет менее 400 долларов.
ТЕЛЕГРАФ Тысячи каверов на хит Билли Айлиш объединили в бесконечный клип. ТЕЛЕГРАФ YouTube и Google Creative Lab создали бесконечный клип на трек "Bad Guy" Билли Айлиш, который состоит из 15 тысяч каверов.
Новини по темі

Україна одночасно з ковідом має ще й чуму

Щоразу, коли українець стикається з реальністю, він з певним здивуванням виявляє прямо протилежний стан тому, про що розповідають з телевізора. З одного боку, щасливий до неможливості Вова, який наїв за час «хвороби» такі щоки, що у телевізор не п...

1 4

Перехідне правосуддя для Криму і ОРДЛО може бути різним.

Правосуддя перехідного періоду, яке застосовуватиметься після деокупації, може бути різним для окупованого Криму і ОРДЛО.

1

Завтра важливий суд про Приват

Це апеляція на рішення ОАСК про скасування націоналізації Привату. Того самого рішення, що було прийняте між першим та другим турами виборів Президента. Та сама політична проституція підлеглих судді Вовка, про яку ні у кого немає бути сумнівів. Са...

6 2

У ТКГ немає прогресу щодо мирного плану для Донбасу - ОБСЄ.

Прогрес відсутній через розбіжності сторін

15

Відмовляючись надавати в ТКГ свій варіант «мирного плану» Росія показує свою зацікавленість у суб'єктивізації ОРДЛО, а не мирі на Донбасі.

На чергове прохання глави української делегації Леоніда Кравчука до РФ офіційно представити в ТКГ план дій від російської делегації, глава делегації РФ Борис Гризлов заявив, що це буде втручанням Росії у внутрішні справи України.

13

Садовий вчетверте стане мером Львова: з'явилися офіційні результати виборів.

Розрив між кандидатами – майже 25%

5

«Люди не можуть отримати виплати по 8 місяців» : Клименко про нові компенсації від Зеленського.

Нардепка наголосила, що з квітня була видана допомога лише 240 компаніям

5

Хронічний енурез в очі всій країні

Чому на фоні невиплати заробітних плат медикам та значними проблемами в фінансуванні армії видатки на ДБР зросли з 1,4 млрд до 2,5 млрд - майже у два рази? На кисневі концентратори в лікарні грошей нема, на зарплату бюджетниками грошей нема, навіт...

6 4

Кравчук закликає РФ взяти відповідальність за виконання домовленостей лідерів «нормандської четвірки».

Українська сторона пропонує до кінця року провести нову зустріч у «нормандському форматі» на вищому рівні.

5

ТВК офіційно оголосила перемогу Садового у Львові

Мер має намір приступити до роботи вже через 5 днів

6