У ВООЗ дали невтішний прогноз щодо тривалості пандемії коронавірусу.

<p>Всесвітня організація охорони здоров&rsquo;я закликає готуватися до &laquo;дуже затяжної&raquo; пандемії</p> - У ВООЗ дали невтішний прогноз щодо тривалості пандемії коронавірусу

Всесвітня організація охорони здоров’я закликає готуватися до «дуже затяжної» пандемії

Наслідки пандемії відчуватимуться протягом найближчих десятиліть

Розвиток ситуації з пандемією коронавірусної інфекції свідчить, що вона може набути «дуже затяжного» характеру, а наслідки відчуватимуться протягом найближчих десятиліть.

Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебреісус під час засідання комітету ВООЗ з надзвичайних ситуацій щодо Covid-19, – повідомляє Укрінформ.

«Пандемія – це криза в галузі охорони здоров’я, яка буває раз на століття, і наслідки якої відчуватимуться протягом наступних десятиліть», – заявив очільник ВООЗ.

Він зазначив, що багато країн, які вважали, що вони залишили позаду найгірше, нині стикаються з новими спалахами. Деякі з тих, хто був уражений у перші тижні менше, тепер стикається зі зростаючою кількістю випадків та смертей. І навпаки: деякі країни, які пережили великі спалахи, наразі взяли їх під контроль.

У заяві, оприлюдненій після засідання, керівництво ВООЗ заявило про «передбачувану тривалість цієї пандемії Covid-19» та підкреслило важливість постійних зусиль з реагування громадськості, країн і регіонів, а також на глобальному рівні відслідковування контактів інфікування. У рекомендаціях країнам-членам ВООЗ радить продовжувати мобілізувати глобальні та регіональні багатосторонні організації та партнерів з метою швидкого реагування на Covid-19 і прискорити дослідження з розробки вакцини та доступу до діагностики та терапії.

Нагадаємо, станом на ранок 2 серпня, кількість випадків інфікування коронавірусом у світі досягла 18 мільйонів осіб. Серед 18 мільйонів випадків 688 тисяч – летальні. Також 11 мільйонів 325 тисяч хворих вилікувалися. Тільки за останню добу у світі зафіксували 246,5 тисячі нових випадків захворювання на коронавірус.

Найбільше нових хворих – у США – 58,4 тисячі. В Індії зареєстрували 54,8 тисячі нових випадків, у Бразилії – 42,5 тисячі, у Колумбії і Південній Африці – понад 10 тисяч, у Мексиці – 8,4 тисячі, у Росії – 5,4 тисячі.

Новини по темі

Ученым удалось раскрыть тайну рептилии с чудовищно длинной шеей.

 Ученые из университета в Цюрихе (Швейцария) раскрыли тайну рептилии, имевшей чудовищно длинную шею, передают СМИ.

2

У Грузії заявили про повну готовність країни до членства у НАТО.

Водночас прем'єр-міністр Грузії підкреслив, що мирний розвиток є необхідною умовою для відновлення територіальної цілісності країни.

1

Украина отправит Ливану гуманитарную помощь

Кабинет министров утвердил проект указа президента Владимира Зеленского о предоставлении гуманитарной помощи Ливану для преодоления последствий взрыва в порту Бейрута. 

1

У Білорусі достроково проголосувала майже третина виборців.

Основний день голосування відбудеться 9 серпня

1

США відкликали війська з Норвегії, відправлені для стримування Росії.

Дислокація американських морпіхів припиняється

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie