Учені дізналися, скільки антитіла можуть захищати від повторного зараження COVID-19.

Антитіла, які виробилися після зараження коронавірусною інфекцією, можуть захищати від повторного захворювання протягом шести місяців.

Про це йдеться в дослідженні NHS Оксфордського університету, у якому взяли участь 12 180 медичних працівників, що перехворіли на COVID-19, повідомляє Daily Mail.

Тести на антитіла показали, що до моменту початку дослідження 1 246 робочих уже заразилися вірусом, але в жодного з них не було симптомів. Тільки у трьох (0,24%) із цих людей пізніше було отримано позитивні результати, і в жодного з них не розвинулися симптоми.

Регулярне тестування також виявило 89 з 11 052 осіб, що не були інфіковані до того, як пізніше d них розвинулися інфекція nf симптоми. Ще 76 співробітників, які раніше не були інфіковані, дали позитивний результат, але не мали симптомів.

Отже, загалом 168 (1,49%) із тих, хто не був інфікований раніше, або дали позитивний результат тесту на хворобу, або в них виявилися симптоми.

"Попередня інфекція SARS-CoV-2 забезпечує захист від повторного зараження в короткостроковій перспективі", – заявили дослідники.

Один з авторів статті, професор Девід Ейр із Департаменту охорони здоров'я Наффілда Оксфордського університету, зазначив, що це хороші новини.

"Це дослідження за участю великої групи медичних працівників показало, що зараження COVID-19 справді забезпечує захист від повторного зараження на не менше ніж шість місяців", – сказав він

За його словами, останні відкриття показують, що "в інфікованих є певний імунітет". Зниження рівня антитіл, як він уточнив, не означає їх зникнення. Крім того, якщо концентрація антитіл надзвичайно низька, імунна система має функцію пам'яті, звану В-клітинами, яка запам'ятовує, як виробляти антитіла, і швидко випускає їх, якщо знову розпізнає вірус.

Як раніше писав OBOZREVATEL, людина, яка отримала негативний результат ПЛР-тесту, може бути носієм вірусу, тоді як позитивний результат напевне свідчить про хворобу.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Повернення адаптивного карантину, Pro новини, 22 січня 2021.

Повернення адаптивного карантину, Pro новини, 22 січня 2021.

У випуску програми "Pro новини" за 25 січня – в Україні 25 січня закінчився жорсткий карантин, натомість знову почав діяти адаптивний. Головна різниця – тепер обмеження зможуть запроваджувати для кожного регіону та області окремо. Читати на сайті:

1

«Готель у Ростові» : як Зеленського вітали з днем народження і чого бажали.

«Готель у Ростові» : як Зеленського вітали з днем народження і чого бажали.

Відновлення парламентського сезону, завершення суворого локдауну, і День народження Володимира Зеленського. Президенту України виповнилося 43. Його вітали і його найближчі соратники, і опоненти. Активісти принесли на Банкову рояль, а в Офісі прези...

Крим змінив Росію, або Як Кремль перетворюється в Мордор, Грани правды.

Крим змінив Росію, або Як Кремль перетворюється в Мордор, Грани правды.

Уже почти семь лет Москва живет в посткримський реальности. Ее стадии могут называться по-разному, но точка отсчета одна и та же – февраль 2014-го и триколоры над зданиями крымских органов власти Читати на сайті:

Россия после Путина: какой путь выберет Навальный, Грани правды.

Россия после Путина: какой путь выберет Навальный, Грани правды.

Последние 10 лет Алексей Навальный боролся за то, чтобы возглавить российскую оппозицию. В 2021 году ему это удалось. Читати на сайті:

Дружить з окупантами, обурена мовним законом: як  «прославилася»  викладачка університету Драгоманова.

Дружить з окупантами, обурена мовним законом: як «прославилася» викладачка університету Драгоманова.

Викладач філософії, культурології столичного ВИШу переконана, що Україна - в полоні неонацизму, є американською колонією, в якій триває громадянська війна. Навколо одного з головних педагогічних університетів країни новий скандал. Професорка Євген...

Омолоджена Тимошенко: у мережі обговорюють новий стиль політикині.

Омолоджена Тимошенко: у мережі обговорюють новий стиль політикині.

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

3 4